Cildiniz için nemlendirici seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Nemlendirici seçimi neden kafa karıştırmaktadır?

Cilt bakım rutininin en önemli adımlarından biri de cildin nemlendirilmesidir. Derinlemesine temizlenen bir cilt, tipine özel olarak formüle edilen bir nemlendirici ile buluştuğunda;

  • Kuruluk sorunu giderilebilmektedir
  • Kaybedilen nem geri kazandırılarak ciltteki susuzluk engellenebilmektedir
  • Kırışıklık oluşumu ötelenebilmektedir
  • Ciltte mat ve sağlıksız bir görünümün önüne geçilebilmektedir
  • Cildin nem tutma kapasitesi artırılabilmektedir

Tüm bunlara ek olarak; cilt doğru bir ürünle nemlendirildiğinde, cildin doğal bariyeri güçlendirilerek makyaj öncesi veya sonrası rahatlaması sağlanabilmektedir.

Pek çok marka, pek çok ürün…

‘Nemlendirici seçerken nelere dikkat edilmeli?’ sorusuna verilebilecek yanıtlar kafa karıştırabilir. Nemlendirici seçimi sırasında;

  • Cilt tipine uygun tercihlerin yapılması
  • Ürünlerin hangi vücut bölgelerinde kullanım için formüle edildikleri
  • Dermatolojik kontrol altında test edilip, edilmediği gibi unsurlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Nemlendirilmiş bir yüz için Ultra Moisturizing Serum

Hassas ve nemini kaybeden bir cilde sahipseniz; Topicrem Ultra Nemlendirici Serum ile fark edilir bir değişim mümkün olabilmektedir. İçeriğindeki bioaktif su ile cildin nem tutma kapasitesini artırabilmektedir. Bunun yanı sıra hücre yenilenmesi etkisi de yaşayabilirsiniz.

Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliği nedeniyle oluşan hasarlara karşı da cildi koruyan bu ürün, konsantre bir nem kaynağıdır. Hem nemlendirmekte hem de hava kirliliğinin yol açtığı etkilere karşı koruma sağlayarak cilt problemlerinin oluşumunu önlemektedir. Böylece yüz ve boyun bölgesinde güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Ürün sabahları ve akşamları ya da günde iki kere olacak şekilde uygulanabilmektedir.

Vücuduna özen gösterenler için Ultra Moisturizing Body Milk

Cilt nemlendirme dendiğinde akla ilk, yüz ve boyun bölgesi gelse de bu eksik bir değerlendirmedir. Cildimiz tüm vücudumuzu sarar ve bir bütün olarak nemlendirilmeye ihtiyaç duymaktadır. Üstelik Topicrem Ultra Moisturizing Body Milk hassas, kuru ve nemini yitiren ciltler için üstün bir nemlendirme sunmaktadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Özel formülü, ciltte 24 saat boyunca süren bir nemlendirme sağlamaktadır. Cilt kuruluğunu gideren ve dermatolojik olarak test edilen ürün günde bir sefer kullanım ile daha ipeksi bir tene kavuşmayı mümkün kılmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir