SVR Hydraliane Essence ile cilt kuruluğuna veda edin

Cilt kuruluğunun çözümü var mı?

Cilt kuruluğu; cçatlama, kaşıntı ve pullanma ile karakterize bir sorundur. Cildin en üst katmanı olan epidermiste yeterince su tutulumunun olmaması ile ortaya çıkmaktadır. Ve hem kadınları hem de erkekleri de eşit oranda etkileyebilmektedir.

Hava şartları, ısınma şekli, kullanılan bazı ilaçlar ve cilt hastalıkları gibi farklı nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Ciltte soyulmaya, gerginlik hissine, pürüzlü bir görünüme, kızarıklıklara, kanayan derin çatlıklara yol açabilmektedir. Bu nedenle cilt kuruluğu sorunu yaşayan kişilerin doğru ürünlerle ciltlerini nemlendirmeleri gerekir.

SVR Hydraliane Essence yoğun bir nemlendirme sunarak cildin temel bakım süreçlerinin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Böylece cilt yüzeyinde taze bir görünüme yol açmakta ve ağırlığa neden olmamaktadır.

Hydraliane Serisi ile yeni bir başlangıç

Temizlenen cilde pamuk yardımıyla ya da doğrudan ele dökülerek uygulanan Hydraliane Essence sabahları ve veya akşamları kullanılabilmektedir. Düzenli kullanıldığında yalnızca 7 gün içerisinde cildin nemliliğini 3 kata kadar artırmaktadır.

Cilt tarafından anında emildiği için hızlı bir şekilde nemli bir etki yaratır. Serinin diğer ürünleri ile eş zamanlı uygulandığında daha başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Normal ve karma ciltler için

SVR Hydraliane serisi içerisinde yer alan Hydraliane Legere, normal ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir nemlendiricidir. Cildin sürekli nemli kalması adına yüzde 60 oranında fizyolojik su içermektedir. 24 saat etkinliği devam etmekte ve ciltte ferahlatıcı bir etki yaratmaktadır.

Kuru ve hassas ciltler için

SVR Hydraliane RICHE, kuru ve hassas ciltlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Yüz ve boyun bölgesine sabahları ve veya akşamları uygulanmaktadır. Ürün böylece makyaj öncesi kullanıldığında mükemmel bir baz oluşturmaktadır.

Serinin son ürünü Hydraliane Extra Riche ise çok kuru ve yoğun şekilde nemlendirmeye ihtiyaç duyan ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Hipoalerjeniktir ve üstelik hassas ciltler üzerinde kanıtlanmış bir etkinliğe sahiptir.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir