Cildinizi zararlı etkilerden korumanın iyi bir yolu var

7 güçlü içeriğe sahip

Dr. Şafak Göktaş tarafından geliştirilen Canlandırıcı Cilt Bakım Serumu, güçlü içerikleriyle cildi korumaya yardımcı oluyor.

Dr. Şafak Göktaş Canlandırıcı Cilt Bakım Serumu; cilde derinlemesine bir bakım olanağı sağlar. Cilt bariyerlerini güçlendirdiği gibi içerisinde bulunan 7 kuvvetli bileşen ile cildi yeniler, yaşlanmasını engeller ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin daha parlak ve dolgun bir görünüm kazanmasına da katkı sunar.

Bu içerikte; Hyalüronik Asit, Glutatyon, Vitamin C, Vitamin A, Vitamin B3, Vitamin B5 ve Aloe Vera bulunur. Cilt türü ne olursa olsun, besler ve kolajen üretimini artırır. Anti aging etkisi yüksek olan serum; olgun ciltlerde, onarmaya ve canlandırmaya yönelik, genç ciltlerde ise yaşlanma karşıtıdır. Sivilcelenme, yağlanma yada kuruluk yapmaz.

Serumlar, temizlenmiş cilt üzerine damlalık ile uygulanır. Parmak uçlarıyla, dairesel hareketler eşliğinde masaj yaparak emilimi sağlanır. Sadece yüz bölgesine uygulanmalıdır. Gözlere ve göz bölgesine temastan kaçınılmalıdır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir