SENSAI Make-up’tan renk paletlerini aşan bir ruj

Sensai Contouring Lipstick

SENSAI Make-up, sınırsız renk olanaklarını genişletmenin bir yolu olarak benzeri görülmemiş alemlere giriyor…

Geleneksel Japon mürekkebi boyamasından ilham alan yeni Sensai Contouring Lipstick; rengi gölgeleyerek doldurarak renge derinlik katar. Bu ‘gölge oyunu’, rengi heykelsi tonlara dönüştürerek boyutsal olarak dudakları güzelleştirir. Yumuşak mat dokusu sayesinde dudakları tek bir dokunuşla kadifemsi bir ışıltıyla vurgular, şekillendirir ve zenginleştirir.

Bireyselliği kutlamanın bir yolu olarak SENSAI Make-up, güzellikte geleneklerin ötesine geçerek daha kişisel; zarif bir görünüm ve kendini ifade etme yolları sunmakta!

Dudaklarınızın en dolu görünümünü keşfedin

Gölgelendirilerek doldurulan kremsi renkler, tek bir hareketle dudakların şeklini, konturunu ve dokusunu geliştiren çok boyutlu bir görünüm sağlamakta… Yumuşak mat dokusu, özel karışımıyla kadifemsi bir görünüm sağlayarak dudakları yeni keşfedilen bir rahatlıkla sarmalar.

Geleneksel Japon sanatlarının en seçkin detaylarının bir birleşimi olan ürün; samimi bir sanat eseri ve lüks bir jest olarak hizmet etmek için titizlikle hazırlanmış.

Renkler

Geleneksel Japon resminde uygulanan teknikler gibi, Sumi-Shadow Pigmentleri, dudak rengini şekillendirerek tonlara bir gölgelendirme ekler. Tek bir renk dokunuşu ile konturlar daha da belirginleştirilmekte; dudakların dolgunluğu artırılmaktadır.

Doku

Japon işçiliğinin mükemmelliğinin altında, dikkat ve en ince ayrıntılara kadar müdanasız bir hassasiyet yatar. Silikonun elastikliği ve düşük kırılgan içeriğe sahip yağın dikkatli bir karışımıyla hazırlanan rujun dokusu; her bir rengin zarif ve yumuşak mat bir görünüm verene kadar incelikle ayarlanmıştır.

Önceden tasarlanmış toz karışımına sahip geleneksel mat rujların aksine; bu rujun dokusu, rahatlatıcı bir nem ve kadifemsi bir ışıltı ile dudakları sarmalamaktadır. Adeta bir krem ​​gibi dudaklarda süzülmektedir.

Tasarım

Rujun tasarımı ise Japon boya fırçasının şeklinden ilham alıyor. Elde lüks bir değnek tutuyormuş hissi vercek şekilde tasarlandı. Japon cilasından ilham alan şık siyah kasa; narin kırmızı bir iç kapakla süslü ve gösterişli bir altın tüp barındırmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir