Tüm ailenin ihtiyaç duyduğu nem dengesi için Mustela Stelatopia Serisi

Mustela uzmanlığıyla aile boyu koruma

Cildimiz gün içinde çeşitli uyaranlara maruz kalarak kurur, kızarır ve çatlar. Kimi cilt tipleri bu etkilere karşı çok daha duyarlı ve hassastır. Bu hassasiyet nedeniyle gelişen yanma hissi; çatlama ve kızarıklık, günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkiler. Özellikle bebeklerin yumuşak ve narin ciltleri kuruluğa, kızarıklığa ve tahrişe daha yatkındır.

Doğal kökenli içerikleriyle cilt problemlerine profesyonel çözüm önerileri getiren Mustela’nın Stelatopia Serisi; çok kuru ciltlere sahip ebeveyn ve bebeklere gereken nem takviyesini sağlar.

Mustela, pişik, kaşıntı, banyo sırasında cildin tahriş olması gibi endişelerin yaşanmaması misyonuyla doğal kökenli cilt bakım ürünleri sayesinde ailelerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Stelatopia Serisi; yenidoğanlarda dahi kullanılabildiği gibi aile boyu kullanıma uygun ürünler sunmaktadır.

Dermatolojik olarak test edilen Stelatopia Serisi, parfüm içermez ve doğal kökenli bileşenlerden oluşur. Patentli ana aktif bileşeni ayçiçek yağı distilatı; ciltteki kuruluk, kızarıklık ve kaşıntı hissiyatını rahatlatmaya yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme sağlayarak çok kuru ciltlerde görülen gerginlik hissini yatıştırmaya yardımcı olur.

Tüm ailenin kullanımına uygun olan Mustela Stelatopia Serisi, hijyen ve nemlendirici ürünleri ile aile boyu koruma sağlar. Stelatopia Serisi, 7 farklı ürün seçeneğinden oluşmakta ve tüm ailenizin cildinin ihtiyacı olduğu yoğun nem desteğini sağlamaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir