Cilt çatlak probleminin çözümü badem özünde saklı!

L’Occitane’ın ikonik Badem Vücut Yağı artık çatlaklarla savaşıyor!

L’Occitane’ın mis kokulu badem serisinin vücut yağı Almond Supple Skin Oil; yeni formülüyle çatlak görünümüne çare oluyor.

Hepimiz, pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm, eşit renk tonu ve neme doymuş bir cilt arzuluyoruz. Tüm bunlara cildi, taze bademlerin ağız sulandıran kokusuyla saran ve artık çatlaklarla da savaşan L’Occitane badem cilt yağı ile ulaşmak mümkün.

Bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü olması; onu omega 3 ve 6, kamelya yağı açısından zengin kılıyor. Yağ, sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlıyor. Besliyor, sıkılaştırıyor ve çatlak izlerini onarıyor. Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakıyor.

Çatlakları saklamaya çalışmaya son!

Vücudumuzda oluşan çatlaklar hepimizin korkulu rüyası. Hamilelik, ani kilo alımı ya da ergenlik dönemindeki kilo ve boydaki hızlı değişim veya Cushing Sendromu… Tüm bunlar çatlak oluşmasına neden olan sebeplerden birkaçı.

Vücut çatlakları ile baş etmek, cildin elastikeyitini artırmaktan geçiyor. L’Occitane badem vücut yağını 2 ay boyunca günde 2 defa uygulamak, iyi bir görünüm ve sıkılık elde etmenin anahtarı kabul ediliyor. Daha etkili ve hızlı sonuç için, badem duş jeli ya da duş peelingi ile banyo yapıp; badem yağı ile bakımı tamamlamanız büyük önem taşıyor.

İlk adım duş jel-Almond Shower Oil

2’si 1 arada formülü ile bu duş yağı, cildi temizlerken anında nemlendirir ve duş rutinini keyifli bir ritüle dönüştür. Su ile temas ettiğinde bu altın renkli yağ, yumuşak bir süte dönüşür. L’Occitane’ın ikonikleşmiş Badem duş jeli yaz boyu size eşlik etmesi gereken ürünler arasında yer alır.

İkinci adım peeling-Almond Delicious Paste

Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde edilir. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir. Cilt mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşir ve yumuşar.

Almond Shower Scrub

Hem duş jeli, hem peeling ikisi bir arada tercih edenler, Almond Shower Scrub tam size göre… İçeriğindeki badem yağı ve bademin ezilmiş kabuklarıyla zengin bir vücut peelingidir. Köpüren ve kolay eriyen jel kıvamlı yapısıyla cildinizi nazikçe temizler ve ciltteki ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu eşsiz badem özlü duş peelingi ile cildiniz yumuşacık olurken badem çiçeklerinin nazik ve tazeleyici kokusu ile kokulanır.

Üçüncü Adım-Supple Skin Oil

48 saate kadar nemlendirme sağlayan Almond Supple Skin Oil; yüzde 50 badem yağı ile formüle edildi. Cildin yumuşaklığını artırır, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi besler ve ışıltı kazandırır. 2 aylık düzenli kullanım sonrası; ciltteki çatlak izlerinde azalma, eşit cilt tonu görünümü sağlamaya yardımcı olur.

Shower Oil 250 ml-500 ml:/280-470 TL

Oil Eco-Refill 500 ml: 420 TL

Shower Scrub 200 ml: 270 TL

Delicious Paste 200 ml: 520 TL

Supple Skin Oil 100 ml: 530 TL

İpucu: Sabah ve akşam tüm vücuda yukarı doğru dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak uygulayın. Cildin gevşemesiyle ilgili bölgelere (uyluklar, kalçalar, karın ve kollara) odaklanın.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir