Yeni Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Mushroom Treatment Lotion

İçeriğinde Reishi mantarı var

Dr. Andrew Weil FOR OriginsTM Mega-Mushroom Yatıştırıcı Bakım Losyonu, yeni formülü ile Origins’in ünlü Mega-Mushroom serisini yükseltiyor. Origins’in dünya çapında 1 numaralı ürünü olan ürünü; cildin yüzeyine derinlemesine nüfuz ederek kızarıklık görünümünü azaltıyor.  Cildi nemlendirerek yatıştırıyor.

Yeni formül, cildi tahriş edebilecek dış etkenlere karşı koruma sağlayıp, cildin bariyerini güçlendiriyor. Zamanla, gözenekler gözle görülür şekilde azalırken; cildin dokusu pürüzsüzleşiyor ve donuk görünümü azalıyor. Böylece daha dengeli, sağlıklı, parlak bir görünüm kazanıyor.

Origins, 1990’daki başlangıcından bu yana bitki kimyasından yararlanmaktadır. Doğal bileşenlerin benzersiz yönlerini ve cilt fizyolojisini inceleyerek, formüllerin cilt üzerinde nasıl çalıştığını araştırıyor. ‘Adaptojenik Bitkiler’ üzerinde çalışarak; bu sefer beslenme dünyasından da faydalanıyor. Adaptojenler, strese karşı dirençli bileşenler olarak köklü bir geçmişe sahip. Ciltte ise Reishi ve Fermente Chaga içeren özel Molecular Mushroom Complex ile birlikte çalışarak, tahriş ve kızarıklığın azalmasına yardımcı oluyor.

YENİ Plantmunity Teknolojisi™

Plantmunity Technology; günlük çevresel saldırganlara karşı koruma için cildin doğal savunma aktivitelerini etkinleştiriyor. Böylece cildi güçlendirmeye yardımcı olan Glisiretinik Asitli Adaptojenik Meyan Kökü içeriyor.

Molecular Mushroom Complex

Mega-Mushroom ailesinde bulunan Molecular Mushroom Complex; kızarık, tahriş olan cilt görünümünü yatıştırmaya ve nötralize etmeye yardımcı olmaktadır. Treatment Lotion içindeki Complex’te ‘ölümsüzlük mantarı’ ve gençleşmenin sembolü olarak bilinen Reishi mantarı var. Reishi, Fermente Chaga ile birlikte tahrişe karşı koymaya yardımcı olmaktadır. Böylece hızla yatışan cilt, daha güçlü görünmektedir. Formül, kızarıklığı azaltmak için işlenmemiş bir formüle göre 2 kat daha hızlı çalışıyor.

BİRİNCİL ÖZELLİKLER

Tahriş edici saldırganlara karşı korumak için cildin doğuştan gelen esnekliğini (cilt çekirdeğini) güçlendirir.

  • 4 saat sonra yüzde 29 güçlü cilt bariyeri
  • 2 kat daha hızlı görünür kızarıklık azaltma
  • Daha güçlü, daha esnek bir cilt için tahriş oranında yüzde 27 azalma
  • Anında yatıştırıcı nemlendirme
  • Tüm cilt tonlarında test edilmiştir. Hassas ve akneye meyilli ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

İKİNCİL ÖZELLİKLER

  • Kuru, hassas, tahriş olmuş cildi onarır.
  • Anında yatıştırıcı nemlendirme sağlarç
  • Cilt tonunu eşitlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
  • Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Origins Mega-Mushroom Treatment Lotion hayvansal kaynaklı bileşenler içermez ve yüzde 97 doğal olarak üretilmiştir. Yeni ambalajı geri dönüştürülebilir. Yüzde 100 tüketim sonrası geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır.

Kullanım: Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ve serum ve nemlendiriciden önce kullanın.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 100ml-270TL / 200ml-450TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir