Cilt gençleştirmede yeni bir yöntem: Infinite Young

Özellikle yüz ve dekolte bölgesi için kullanılıyor

Estetik dünyasında ameliyatsız uygulamaların yeri gün geçtikçe artıyor. Hepimiz sağlıklı, sıkı, parlak bir cilde sahip olmak istiyoruz. Bu alanda yapılan çalışmalarda öne çıkan uygulamalardan biri de Infinite Young. Cildin tüm katmanlarını hedefleyen dört farklı teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Uygulamayı Rene Clinic kurucuları Nur Bilen Yavuzer ve Prof. Dr. Reha Yavuzer anlattı:

4 katman için 4 özel başlık

Prof. Dr. Reha Yavuzer

Cildin her katmanına özel uygulama başlıkları ile etkin ve sonuca yönelik bir tedavi olanağı sunan Infinite Young, özellikle yüz ve dekolte bölgesi için kullanılıyor. İğnesiz ve ameliyatsız bir tedavi seçeneği sunan yöntem, ilk seansta cildin 4 katmanına da fayda sağlıyor.

4 özel başlıktan oluşan sistem yüz ve gıdı bölgesinin toparlanmasını sağlıyor. İyon ve plazma enerjisi ile cildin en üst katmanını yeniliyor ve tedavi ediyor. Cildin orta katmanında radiofrekans teknolojisi devreye giriyor. Bu bölgedeki kolajen ve elastinler harekete geçiyor böylece cilt hacimlenip sıkılaşıyor. Tedavi aynı zamanda soğuk smasfokus ultrason ile yüz ve boyun bölgesini yeniden şekillendirme olanağı sağlıyor. Bu bölgelerdeki kaslar dermolift başlığı ile yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik enerjisi kullanılarak güçlendiriliyor. Bu sayede ameliyat veya iğne işlemine gerek kalmadan kalıcı bir çözüm imkanı sunuluyor.

3’er gün aralıklarla toplam 6 seans

Uygulamanın ideal tedavi şekli 3’er gün aralıklarla 6 seans olarak yapılması. Her mevsim uygulanabiliyor ve cilt üzerinde invaziv işleme gerek kalmadığı için kişi sosyal hayattan uzaklaşmadan daha kısa sürede  günlük yaşamına geri dönebiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir