Clinique’ten 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici

Yeni Clinique Moisture Surge

Yağsız jel formülü, aloe vera özleri ve hyalüronik asitle zengin hale geldi. Yeni teknolojisi sayesinde cildin 10 kat derinine inerek ciltte 100 saate kadar kalıcı nem sağlıyor.

Anında;

  • Cildin nem oranını yüzde 174 oranında artırıyor.
  • 100 saate kadar kalıcı nem sağlıyor.
  • Makyaj öncesi pürüzsüz bir görünüm için baz görevi görüyor.

1 hafta sonunda kullanan kadınların;

  • %99’u cildinin derinlemesine nemlendiğini,
  • %95’i cildinin dolgun bir görünüme kavuştuğunu,
  • %91’i ışıltılı bir görünüm sağladığını söylüyor.

Hafif yağsız formülü 10 kat derine etki ederek kalıcı nem sağlamaya yardımcı oluyor. Anında yüzde 174 oranında nem sağlıyor ve100 saate kadar kalıcı etki gösteriyor. Çift etkili nemlendirici, yeni teknolojisi sayesinde cildin kendi nem kaynaklarını sürekli yenilemesine ve nemi içinde hapsetmesine yardımcı oluyor; sağlıklı, nemli ve ışıltılı bir görünüm veriyor. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Moisture Surge nasıl kullanılıyor?

  • Sabah ve akşam temiz cilde uygulanabilmektedir. Makyaj bazı olarak veya highligher etkisi için makyajın üstüne kullanılabilmektedir.
  • Farklı şekilde kullanımları mevcuttur: Temiz cilde 5 dakikalık maske olarak, tırnak etlerini yumuşatmak ve tedavi etmek için; ayrıca dirsek saç uçları gibi neme ihtiyaç duyulan bölgelere de uygulanabilmektedir.

Cildin temel nem ihtiyacını karşılamak için özel olarak formülize edilmiştir. Aloe vera özleriyle özel olarak geliştirilen formülü, cildin 10 kat derinine nüfuz ederek 100 saate kadar nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. İçeiriğinde bulunan hyalüronik asit ve aloe vera bileşenleri cildi dolgun, nemli ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur.

Sürdürülebilir ambalajlarında; tüm boyutları geri dönüştürülebilir camdan üretilmektedir. 15ml’lik kavanoz tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir