Pantene Pro-V Miracles Hacimli ve Havalı Saç Bakım Serisi

Pantene’in ilk sülfatsız şampuanı

İnce telli saçların en büyük sorunu, saçlarının kolayca hacmini kaybetmesi ve sönük görünmesidir. Pantene’in yaptığı son araştırmaya göre; kadınların yüzde 37’si çok ince ya da ince telli saçlara sahip. Ve o sadece yüzde 7’si her gün kendini saçlarıyla iyi ve güzel hissediyor.

Yeni Pro-V Miracles Pantene Hacimli ve Havalı Şampuan ve Saç Bakım Serisi ile artık bu sorun çözülüyor! İçeriğindeki yüksek derecede besleyici Pro-V formülü, biyotin ve gül suyu ile saçlarınızın anında daha hacimli ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

İnce telli saçlar için özel olarak tasarlanan seri, besleyici maddeler bileşimi ile saçı ağırlaştırmadan besleyip, güçlendiriyor. Saç tellerinin kalınlaşmasını sağlıyor ve saçlara tepe kısmından aşağıya kadar hacim kazandırıyor. Saçın üst kısmındaki hacim eksikliğinden kaynaklı yapışmaları engelliyor. İçeriğindeki biyotin ve gül suyu ile saçlarınıza hacim kazandıyor ve dolgun görünmesini sağlıyor. Seri, silikonsuzdur ve sülfatsız şampuan opsiyonuna sahiptir.

Seri Pantene’in dünya çapındaki bilim insanları takımı tarafından tasarlanmıştır. İçeriği dünyaca ünlü vitamin uzman kurumu İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından onaylıdır.

Silikon ve sülfat içermeyen iki farklı şampuan, silikonsuz saç bakım kremi ve 7’si 1 arada Ağırlaştırmayan Hint Yağı’ndan oluşuyor.

Pantene Silikonsuz Hacim Veren Dolgunlaştırıcı Şampuan, Biyotin ve Gül Suyu

Anında hacimli ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlar. Zengin formülü ile saçları ağırlaştırmadan, yıpranmalara karşı güçlendirmeye yardımcı olur.

Pantene Silikonsuz Hacim Veren Dolgunlaştırıcı Saç Bakım Kremi, Biyotin ve Gül Suyu

Şampuan sonrası duşta uygulanmaktadır. Hacimli ve dolgun görünen saçlarınız için ağırlaştırmayan onarım sağlar.

Pantene Sülfatsız Hacim Veren Dolgunlaştırıcı Şampuan, Biyotin ve Gül Suyu

Saçlarınızı nazikçe nemlendirerek yıkamanızı sağlar. Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güçlendirmeye yardımcı olur, böylece dilediğiniz yumuşak, dolgun görünen ve uzun saçlara kavuşursunuz. Kuru ve yıpranmış saçlar için geliştirildi.

Pantene 7’si 1 Arada Ağırlaştırmayan Biyotinli Hint Yağı

Besleyici sprey yağ formu ile dilediğin zaman durulamaya gerek kalmadan kuru veya ıslak saçınıza uygulayarak eşsiz Pro-V formülünün yedi etkisini saçlarınızda hissedebilirsiniz. Pantene Pro-V formülünü, Hint yağı, biyotin ve gül suyu ile birleştirerek 7 muhteşem etkiyi tek seferde saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı zayıf saçları güçlendirir.

  • Kırılmış saç uçlarının oluşmasına karşı korur.
  • Saçların kolay taranmasına yardımcı olur.
  • Zayıf saçı saç kurutma ve şekillendirme cihazlarından korur.
  • Ağırlaştırmayanparlaklık sağlar.
  • Elektriklenmeyi ve saçtaki uçuşan telleri engeller.
  • Hafif, ferahlatıcı bir koku verir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir