Daha az kırılma riski ve kalıcı renk garantisi

L’Oréal Professionnel Metal Detox Ailesi

En sağlıklı saçlarda bile yıpranmalar, kırılmalar ve renk tutarsızlıkları görülebiliyor. L’OréalProfessionnel, Metal Detox ailesi ile bu problemlere profesyonel bir çözüm getiriyor. Güçlü formülü ile saç bakım rutininizi tamamlıyor. Yüzde 99 daha az kırılma riski ve uzun süre kalıcı renk garantisi sağlıyor.

Şampuan öncesi bakım, şampuan, koruyucu maske, konsantre yağın yer aldığı Metal Detox serisi içerisinde bulunan UV korumalı durulanmayan krem, yaz boyu saçınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Yüksek Korumalı Krem

Serinin UV koruması sağlayan ilk ürün olma özelliğine sahip.  Saç telinin içerisindeki metali hedef alacak kadar küçük bir molekül olan Glikoamin’i saçı hasara karşı korumak için UV filtreleriyle birleştiriyor. Saçtaki metali arındırarak saç kırıklıklarını ve renk yansımalarını engellemeye yardımcı oluyor. Islak saça uygulanan ve durulanmayan yüksek korumalı krem, UV ışınlarına, oksidasyona, fırçalamaya ve 230 derece ısıya karşı koruma sağlıyor.

Elektriklenme karşıtı etkisi ve akışkan dokusuyla saç telleri tarafından hızla emiliyor. Saçta ağırlık yapmıyor. Nemli ve güçlü saç telleri kolay şekilleniyor. Yüzde 1 Glikoamin ile konsantre edilen hafif dokulu krem, tüm saç tiplerine yumuşak bir dokunuş katıyor.

Saçta neden metal birikir?

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki suyun kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. En temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Saçları sık sık yıkama halinde metal parçacıkları saç telinin içerisinde birikiyor. Metal, saçlarda oksitlenme yapıyor. Saçta yıpranma, kırılma ve farklı renk sonuçlarına neden oluyor.

Çığır açan sonuçlar!

L’Oréal Professionnel, Ioannina Üniversitesi ile yürüttüğü araştırma sonucunda küçük bir molekül içeren özel bir formül geliştirdi. Glikoamin, saç telinin içine nüfuz ederek saçtaki metali kendine çekiyor. Metal nerede olursa olsun Glikoamin sayesinde nötralize oluyor. Saç, daha az yıpranıyor. Renk işlemlerinde daha etkili sonuçlar veriyor.

Fiyatı:  850 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir