Daha belirgin ve canlı buklelere sahip olmayı ister misiniz?

Bitkisel kozmetik inovasyonu

Yves Rocher Kozmetik Laboratuvarları’nın yeni kıvırcık saçlar serisinde yer alan ürünler en az yüzde 94 doğal içerikten oluşuyor. Renklendirici, mineral yağ, paraben ve sülfat içermeyen formülleri ile cilde saygılı. Yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir şişeleri ile de doğaya saygılı. Serideki tüm ürünler vegan olup, doğada kolay çözünebilir formüle sahip. Yüzde 100 geri dönüştürmüş plastikten yapılan geri dönüştürülebilir şişelerde satılmaktadır.

Şampuan

Saçı narince temizleyen ve buklelere ağırlaştırmadan doğal bir görünüm kazandıran Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan, agav fruktanları ve organik keten özü içeriyor. Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alan ürün, yüzde 96’dan fazla doğal içerik oranı ile de serinin cilde en saygılı ürünlerinden biri.

Saç kremi

Saçı besleyen, dolaşmasını önleyen ve buklelerin şeklini koruyan Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi de agav fruktanları ve organik Keten özü içeriyor.  Kabarma ve elektriklenmeyi kontrol altına alıyor.

Elektriklenme ve kabarmayı önlemek için Saç Şekillendirici Bakım Kremini kuru ya da ıslak saça uygulayın, sonrasında durulamayın.

Saç şekillendirici bakım kremi

Kuru veya nemli saçlara, buklelere el ile şekil vererek uygulanması önerilir. Durulama gerektirmez.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir