Daha önce hiç görmediğiniz bir lens tasarımı teknolojisi

Ray-Ban reverse koleksiyonu ile tanışmaya hazır mısınız?

Ray-Ban’in klasikleşen dört güneş gözlüğü modeli olağanüstü içbükey lens tasarımına adını veren Reverse Lens teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. RAY-BAN REVERSE koleksiyonunun kampanya yüzü ise ünlü süper model Vittoria Ceretti oldu.

Lensler, yenilikçi teknolojisi sayesinde geleneksel dışbükey şekilden içbükey şekle evriliyor. Yüksek performanslı parlama önleyici kaplama ile tamamlanan uyumlu lens tasarımı, insan gözünün en çok hassasiyet gösterdiği dalga boylarındaki yansımaları %70’e varan oranda azaltıyor. Bu yeniliğin öncüsü niteliğindeki dört ikonik stil, avangart bir yaklaşımla klasik tasarım tanımını adeta ters yüz ediyor.

Havalı çerçeveler yenilikçi lenslerle buluştu

Ray-Ban Reverse koleksiyonu Aviator, Wayfarer, Caravan ve Boyfriend modellerinde elmacık kemiklerini ortaya çıkartıyor. Her yüz şekline uyum sağlarken, havalı bir duruşun sırrını da ortaya koyuyor. Koleksiyon, doğayı düşünerek sürdürülebilir malzemeler kullanılarak üretildi.

RAY-BAN REVERSE AVIATOR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 0RBR0101S

İlk olarak 1937’de ABD’de görev yapan pilotlar için tasarlanan zamansız klasik model Aviator… Dünyanın en ikonik güneş gözlüğü modellerinden biri. Her döneme uyum sağlıyor. Rahatlık ve ikonik tarzı bir araya getiren metal çerçeveli Aviator’ın ikonik hatları Reverse içbükey lensler ile yenilendi. Altın ve gümüş metal çerçeve seçeneklerine ek olarak pembe altın, antrasit ve siyah metal renklerle geliyor. Sıra dışı renk kombinasyonları ile ikonik tarza yepyeni bir soluk getiriyor.

RAY-BAN REVERSE WAYFARER GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 0RBR0502S

60’ların Rock devriminden 90’ların Hip-Hop kültürüne kadar sayısız kültürel akıma dahil oldu! Markanın ikonik ruhunun en net ifade biçimlerinden biri. Reverse tasarımı ile birlikte sahnelere döndü. İkonik tasarıma köklü bir yenilik getiriyor.  Klasik renklere ek koyu mavi, kırmızı ve grafit çerçeve renkleri var.

RAY-BAN REVERSE CARAVAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 0RBR0102S

1957’den bu yana popüler olan Caravan modeli, yeni Reverse lensler ile buluştu. Altın ve gümüş gibi klasik renklerin yanı sıra pembe altın, antrasit ve siyah çerçeve renklerini tamamlayan farklı lens seçenekleri var.

RAY-BAN REVERSE BOYFRIEND GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 0RBR0501S

Geniş hatlara sahip günlük bir stil için ideal. Göz alıcı içbükey lenslerle yepyeni bir görünüm kazanıyor. Klasik çerçeve renklerine ek transparan renk seçenekleri de var. Ray-Ban tutkunlarının günlük stilini üst düzeye taşımak için tasarlandı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir