Deborah Milano ve Revlon yepyeni ruj çeşitlerini sundu

Deborah Milano ve Revlon ile muhteşem dudaklar!

Deborah Milano ile Revlon yepyeni ruj çeşitlerini makyaj tutkunlarının beğenisine sundu. Rujlar, canlı renkleri ve kolay kullanımı ile vazgeçilmez olmaya aday!

Deborah Milano Aqua Tint Lipstick Marker

Aqua Tint Lipstick Marker hafif makyajlar için ideal ürünler arasında yer alıyor. Uzun süre kalıcı su bazlı formülü sayesinde suya dayanıklı olan rujlar sıcağa ve bulaşmaya karşı da yoğun dayanıklılık gösteriyor.

Bakımlı ve bir o kadar da doğal görünmeyi tercih edenlerin favorisi olacak Aqua Tint Lipstick Marker rujlar, özel aplikatörleri sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Nemlendirici özelliğe sahip Aloe Vera ile zenginleştirilen ruj çeşitleri aynı zamanda dudaklarda ferahlama etkisi yaratmaya da yardımcı oluyor. Yüksek pigment konsantrasyonu sayesinde dudaklara yoğun renk veren Aqua Tint Lipstick Marker rujlar Rose, Coral, Red ve Deep Red olmak üzere dört çarpıcı renk çeşidi ile her zevk için alternatif oluşturuyor.

Revlon Super Lustrous The Gloss çeşitleri

Revlon’un en sevilen ruj serilerinden Super Lustrous’un yeni üyeleri The Gloss’lar Taupe Lauster, Snow Pink, Crystal Clear, Indulge in It, Rosy Future, Super Natural olarak 6 farklı renk çeşidi ile hit olmaya hazır.

Büyük agav, moringa yağı ve cupuacu yağı ile formüle edilmiş ve ağırlık hissi yaratmayan parlatıcılar dudaklarınıza nem, renk ve ultra parlaklık kazandırıyor.

Deborah Milano Aqua Tint Lipstick Marker fiyatları: 59.95 TL

Revlon Super Lustrous The Gloss fiyatları: 69.95 TL

Deborah Milano ve Revlon ürünleri sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!

*Belirtilen fiyatlar eylül güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir