Revolution Glass Koleksiyonu ile ışıl ışıl bir makyaj

Göz kamaştırmaya hazır mısınız?

Revolution’ın yeni Glass koleksiyonu meraklılarıyla buluştu. Şık ve göz alıcı tasarımı ile dikkat çeken Glass koleksiyonu; makyaj bazı, aydınlatıcı ve far paletlerinden oluşuyor.

Glass Makyaj Bazı

Makyaj bazı, cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye, doğal parlaklığı arttırmaya ve makyajın uzun süre ciltte kalmasına yardımcı oluyor.  Doğal ve taze bir görünüm için tek başına veya makyaj öncesinde kullanılabiliyor.

Glass Black Ice ve Glass Mirror Aydınlatıcı

Elmas şeklinde tasarlanan bu muhteşem aydınlatıcılar, ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Aydınlatıcılarda yer alan ışığı yansıtan parçacıklar, tek bir dokunuşta bile cildin doğal parlaklığını artırıyor. Işıltınızı gittiğiniz her yere taşımanız için kullanabileceğiniz Black Ice ve Mirror aydınlatıcı çeşitleri belirgin elmacık kemiklerine ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Revolution Glass Black Ice ve Glass Mirror Far Paletleri

Makyajınızın cam görünümünü, elmas şeklinde tasarlanmış ultra pigmentli Black Ice ve Mirror far paletleri ile tamamlayın. Zengin pigmentli renklere sahip far paletleri kremsi, mat ve ışıltılı renk seçenekleri ile hem günlük hem de gece makyajınızın vazgeçilmez parçaları olmaya aday!

Black Ice far paleti; sıcak kahverengiler, zengin bordolar, naturel yeşil ve parıltılı gümüş tonları ile dumanlı veya ışıltılı görünüm için mükemmel bir palet olma özelliği taşıyor. Mirror far paleti ise parıldayan nötr tonlardan sıcak pembelere, göz kamaştırıcı morlara ve buzlu mavilere kadar çeşitli renklerden oluşan pastel tonlu ve renkli alternatifler sunuyor.

Revolution Glass Makyaj Bazı fiyatı: 109.90 TL

Revolution Glass Black Ice Aydınlatıcı fiyatı: 89.95 TL

Revolution Glass Mirror Aydınlatıcı fiyatı: 89.95 TL

Revolution Glass Black Ice Far Paleti fiyatı: 109.90 TL

Revolution Glass Mirror Far Paleti fiyatı: 109.90 TL

Revolution sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de

*Belirtilen fiyatlar eylül güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir