Demet Özdemir ve Pantene’den ‘Göster Saçlarının Gücünü’ Daveti

‘Saçlarımdan memnumsam kendimden daha emin oluyorum’

Demet Özdemir ve Pelin Kaya’nın ev sahipliği yaptığı ‘Pantene ile Göster Saçlarının Gücünü’ daveti; güzellik ve moda dünyasını bir araya getirdi. Pantene’in yepyeni kampanyasının tanıtıldığı etkinlik; Aslıhan Doğan Turan, Rachel Araz, Gülnur Güneş, Mert Vidinli, Şahika Ercümen, Deren Talu, Seda Önder, Selin Yağcıoğlu gibi isimleri ağırladı.

Pelin Kaya

Pantene IL Cortile  İstanbul’daki etkinlikte; Özdemir ile yeni çektikleri reklam filminin gösterimini de gerçekleştirdi.

P&G Türkiye Başkan Yardımcısı Ceren Tonguç’un açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte; hem kampanyadan hem de yenilenen ürün serilerinden bahsedildi. P&G Saç Uzmanı Dr. Cansen Yeni Kut ise ürünlerin içerikleri ile güçlü ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanın püf noktalarından bahsetti.

Pantene marka elçisi Demet Özdemir yeni reklam filmi ile ilgili “Saçlarımızın kesinlikle o kusuruz görünümü tamamlayan etkenlerden olduğuna inanıyorum. Sadece görünümüme değil, moduma ve enerjime de etki ediyor tabii. Saçlarımın bana hissettirdiği gücü ve enerjiyi pek çok anımda fark ediyorum. Çekimlerde, evde, dışarıda eğer saçlarımdan memnumsam kendimden daha emin oluyor ve kendimi daha güçlü hissediyorum. Bunu yeni reklam filmimizde de yansıtmaya çalıştık, hem de minik bir sürprizle…” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir