B-good topuk bandı ile ayaklardaki yaraları engelleyin

Konfor etkisi yaratıyor

B-good; su geçirmez topuk bandı ile kışın bot ve çizme kullanımından dolayı yaralanmalara maruz kalabilen ayakları koruma altına alıyor. Aşırı sürtünmeden dolayı oluşan yaralar için tüketicileri tedbiri elden bırakmamaya davet ediyor. Yara oluşmadan önce kullanılan topuk bandı ile koruma sağlıyor. Aşırı sürtünme sebebiyle vuruklar oluşmaması için çözüm sunuyor.

Soğuyan havaların etkisiyle bot ve çizmeler, dolapların en üst raflarından inmeye başladı. Neredeyse tüm kış boyunca giydiğimiz botlar, ayaklarımızı sıcacık tutsa da farklı bölgelerinde aşınmalara hatta yaralanmalara yol açabiliyor.

Bot ve çizmeler; baskıya ve aşırı sürtünmeye bağlı olarak ayak üzerinde su toplamaları ve vuruklar oluşturabiliyor. Bu dönemde koruyucu ve tedavi edici ürünlere daha çok ihtiyaç duyulabiliyor.

Aşınmalara karşı önlemlerini alıyor

Topuk bandının basıncı azaltan işleviyle büyük ağrıların yaşanmasının önüne geçiyor. Su geçirmez özelliği ile nem dengesini sağlayan topuk bandı; hidrokolloid dokusuyla topuk üzerinde konfor etkisi yaratıyor. B-good’un su geçirmez topuk bantları, 2’li ve 5’li paketler halinde eczanelerde satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir