Derinlemesine temizlenmiş ve pürüzsüz ciltlerin formülü

Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli

Sinoz’dan yepyeni bir cilt temizleme ürünü… Sinoz Yağlı ve Karma Ciltler için Yüz Temizleme Jeli ile cildiniz şimdi hiç olmadığı kadar temiz, bakımlı ve daha canlı! İçeriğindeki Salisilik Asit, Zinc PCA ve Çay Ağacı özüyle zengin formülü cildi fazla yağdan arındırıyor. Alışık olmadığınız bir pürüzsüzlük, derinlemesine temizlik ve mat bir görünüm veriyor.

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltlere özel ürün, ciltteki fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizliyor. Aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor. Akne ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

İçeriğindeki aktifler sayesinde cildi germiyor, kurutmuyor ve dış etkenlere karşı koruyor. Yüzünüzü nemlendiriyor ve sebum dengesini sağlıyor.

İçeriğinde neler var?

Salicylic Acid: Gözenekleri derinlemesine temizleyerek ciltteki yağı kontrol altına alırken aynı zamanda akne oluşumunu önler.

Zinc Pca: Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde yağ oranını dengeler.

Niacinamide: Cildin nem dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendirir, böylece cildin sağlıklı görünümünü ve doğal savunma mekanizmasını korur.

Aleo Vera: Cildi yatıştırır ve nemlendirir.

Panthenol: Cildi nemlendirir daha canlı durmasını sağlar ve cildin onarılmasında etken rol oynar.

Cucumber Extract: Cildi arındırır, kurumasını engeller ve dış etkenlere karşı korur.

Tea Tree Extract: Akne oluşumunu önleyici etkisi sayesinde cildi yeniden yapılandırmaya ve onarmaya yardımcı olur. Gözenekleri temizler ve arındırır.

Sinoz Kozmetik ürün ailesine, online alışveriş siteleri ve Watsons, Gratis, Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir