Dior Backstage serisi yılbaşına özel iki renkle karşımıza çıkıyor

İki güçlü renk: Burgundy ve khaki

Peter Philips, defile kulislerinin enerjik ortamından ilham alarak yarattığı Dior Backstage serisiyle makyaj sırlarını paylaşıyor. Eye palette, lip glow ve lip maximizer üçlüsü, yılbaşına özel iki güçlü renk öyküsüyle karşımıza çıkıyor! Burgundy ve khaki… Bu cesur, çarpıcı ve yeni yorum, canlı renkleriyle kış mevsimine sıcaklık getiriyor. Sınırsız kombinasyonlarla çok sayıda görünüm vaat eden bir palet sunuyor.

Her isteğe uyarlanabilen, doğal veya yoğun bakışlar

Khaki yeşili ve şarap kırmızısı etrafında şekillenen eye paletleri, her cilt tonuna uygun hayat dolu iki armoni gibi…. Eye palette 008 khaki neutrals’ın yeşil, kahverengi ve dore renklerini barındıran yamalı örtü görünümü, metalik inci beyazıyla vurgulanıyor. Eye palette 009 burgundy neutrals’ta ise kırmızı, gül ağacı, mat ve saten kahverengi tonları ultra metalik dore ile belirginleşiyor.

Her palette bir ana renk ve yedi tonu yer alıyor. Bu renklere parıltılı bir son kat rengi eşlik ediyor. En alta uygulanan ana renk, diğer renkleri sabitliyor. Bakışlara yoğunluk katıyor.

Dudak rengini canlandıran balm

Dudaklarin pH dengesini koruyan renk canlandırıcı teknolojinin meyvesi Dior Addict Lip Glow, dudakların doğal rengini ortaya çıkarıyor. Dudakları koruyor, görünümünü güzelleştiriyor. Aynı zamanda kiraz yağı sayesinde dudakları 24 saat nemlendiriyor. Tek başına renkli bir balm veya baz olarak kullanılabiliyor.

Hacmi benzersiz dolgunlaştırıcı ruj

Yeni 103 pure gold ve 035 burgundy, eye paletin tamamlayıcısı ya da kontrastı olarak kullanılabiliyor. Bu ruj, dolgunlaştırıcı hyaluronik asit toplarının güçlü nemlendirme ve hacim verme özelliği ile dudakları pürüzsüzleştiriyor.  Dolgunlaştırıyor ve güzelliğini her uygulamada artırıyor.

Yüksek sedef konsantrasyonu sayesinde parlaklığı maksimum seviyeye çıkıyor. Tek başına baz veya son kat olarak kullanılıyor. Dudaklari optimum seviyede rahatlatıyor ve 24 saat nemli kalmasını sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir