K BY DOLCE & GABBANA yeni kampanyasıyla geri dönüyor

Karizmatik ve cömert ruhu temsil ediyor

DOLCE & GABBANA Beauty’nin efsanevi kokusu K BY DOLCE & GABBANA yeni kampanyasıyla geri dönüyor. Kampanyanın yeni tanıtım videosunun başrolünde tabii ki Mariano Di Vaio var.

Mariano Di Viao, Villa Contarini adlı İtalyan palazzosunda tüm ihtişamıyla karşımıza çıkıyor. Veneto Bölgesi’ndeki Verona’nın yanında bulunan görkemli bir barok kale… Burada kendisiyle baş başa kalan Mariano Di Viao için bu süreç, kendini olduğu gibi kabul etmesini sağlıyor. 2022’de kendine bakmanın, kendini sevmekten geçtiğinin farkına varıyor. Çünkü başkalarını sevmek için insanın önce kendisini sevmesi gerekiyor. Bunun öneminin farkına varıyor…

Ailesine bakan ve her şeyden önce sevdiklerini koruyan bir adam. Büyüleyici özelliklerini göstermekten korkmayan, moderniteyi kucaklarken geleneğe saygı duyarak köklerine sadık kalan bir adam.

İlham veren ve büyüleyen bir koku

İtalyan kırsalını ve Akdeniz’in öğle vakti güneşini birleştiren sıcak, ormanlık Toskana tepelerinin taze toprak kokusunu uyandırıyor. Bu görkemli koku, şehvetli odunlarla desteklenen canlı bir turunçgil crescendo’dan oluşuyor.

Koku, duyuları canlandıran çok lezzetli turunçgiller ile açılıyor. Parlak can portakalının ve preslenmiş Sicilya limonunun enerjisel bir karışımından oluşuyor. Ardıç meyvesinin, gevrek sardunyanın ve restoratif lavandin ile harmanan sakinleştirici cage adaçayı kehribar rengi ile birleşiyor.

Bu notalar parfümeride nadiren kullanılan, sıcaklığın dokunuşunu ekleyen, kokunun kalbini yakıştıran ve eril enerjisini artıran bir madde olan baharatlı yenibahar özü kıvılcımıyla ateşleniyor. Koku daha sonra, paçuli’nin tatlı baharatlılığını vermeden önce, dünyevi vetiver ile birleşen, şehvetli sedir ağacının birleştiği ılık bir ormana yayılıyor. Manyetik ve açık bir şekilde eril olan bu koku, günümüz kralının doğuştan gelen karizmasını yansıtıyor…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir