W Collection’dan kış mevsimine şıklık ve sıcaklık katan koleksiyon

Hem şık hem de sıcacık

W Collection kadın ve erkeklere yönelik şık ve geniş koleksiyonuyla kış aylarında da şıklık ve stil sahibi bir görünüm vadediyor. Kış koleksiyonlarında kumaşından dikişine kadar özenle hazırlanan tasarımlar dikkat çekiyor. Sezonun trendlerini yansıtan modern tasarımlar kalite ve konforu buluşturuyor.

Sezonun trendi bomber montlar, paltolar, örgü hırka ve kazaklarla stil sahibi bir görünüm sunmakta. Bu şehirli stili bot ve çizmelerle tamamlıyor. Kış tatillerinin başladığı bu dönemde şehir ve tatil şıklığı için zengin seçenekler var. Koleksiyon, sade, minimal ve modern çizgilerini yansıtıyor.

Koyu kahverengi, turuncu, koyu yeşillerin yanı sıra kırmızı tonlar da ön plana çıkıyor. Kış aylarının vazgeçilmezi hırka ve kazaklarda örgü detayları tasarımlara sıcaklık katıyor. Oversize montlar, paltolar ve kabanlar ise kumaşları, dikimleri ve tarzları ile kış mevsiminde şıklığı en üst seviyeye taşıyor. Koleksiyonu maskülen ve feminen bir stili buluşturan bot ve çizmeler tamamlıyor.

Erkek koleksiyonu stiliyle öne çıkıyor

W Collection erkek koleksiyonu stil ve konforu bir araya getiriyor. Kaliteli kumaşları, dikiş ve aksesuarlarla tamamlayan koleksiyonda paltolar, şişme montlar, klasik kesimli ceketler sezonun erkek kış modasını yansıtıyor.

Erkeklerin şıklığını tamamlayan botlar, dış görünümlerini lüks ve konforlu bir dokunuşla tamamlıyor.

Tasarımlarıa W Collection mağazalarında da ve online olarak ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir