Dior Sauvage Elixir: Güçlü, zarif ve gizemli

Dior’dan Yeni Sauvage Elixir

Neşeli ruhlar, yoğun büyü ve en saf öz, aşırılıkların ülkesi olan bir iksirde buluşuyor. Mürekkep gibi kapkara gece kadar yoğun ve bir kanlı ay kadar nadir olan yeni Sauvage Elixir; uzaklara ve zorlu bir maceraya atılıyor…

Dior’un öncü ruhuyla tanınan cüretkar moda evi; daha önce görülmemiş bir konsantrasyona sahip bu yeni iksir ile sınırları zorlayarak yeni yollar açıyor.

Ani etkiye sahip güçlü, yoğun bir likör gibi, sınırları zorlar ve parfümeri dünyasında daha önce hiç sağlanmayan bir ultra-etki düzeyinin meydan okumasını üstleniyor.

“Sauvage, benzeri görülmemiş bir yoğunluğa doğru ilerlerken; sadık kalmak istediğim temel notlara sahip. Bir kakofoniden kaçınırken bir etki elde etmek için; sadece ana hatlarını koruyarak onu geri soymayı ve yapısını ortaya çıkarmayı seçtim. Bu iksir, bir gravürün kesintisiz, net ve kesin çizgisi gibidir. Kokusu şaşırtıcı derecede derin ve yoğun” diyor François Demachy, Dior Parfümeri-Yaratıcısı

Sauvage’ın ruhu

Bu iksir, Sauvage’ın ikonik tazeliğini cüretkar bir şekilde yeniden yorumluyor. François Demachy, onu tam olarak baharatlamayı ve nüanslarında etkileyici; gücünde rafine ve organik niteliklerinde erdemli; şaşırtıcı, kişiye özel bir lavanta ortaya çıkarmayı seçti.

Baharat bir kasırga

Üst nota, keskin bir canlı ve inatçı greyfurt ile yükselir. Baharatlarla destekler ve kokularını koruyan düşük sıcaklıktaki bir ekstraksiyon işlemi sayesinde esansları bir araya getirirler. Tarçın ve hindistan cevizinin son derece baharatlı esansları gibi bazıları sıcaklık ve şehvet getirir.

Şişe tasarımı

Bir kutunun içindeki büyüleyici bir iksir ve onu açmak; bir büyüyü serbest bırakmak gibidir. Bu gece şişesi ismine uyuyor. Sauvage Elixir, olağanüstü gücünü yeni bir gece mavisi cam kasasında, benzersiz 60ml boyutunda topluyor.

Küçük bir tüp olarak tasarlanan değerli şişe birçok sofistike özellik bulundurmaktadır. Büyülü adı, camın içine oyulmuş ve gümüş renginde yer alırken, kubbe şeklindeki tabanı ışığı yansıtmakta…

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir