Doğadan ilham alan Tiny Green Saç Bakım Serisi

Yeni nesil bir bakıma hazır mısın?

tiny green vegan, doğal ve sürdürülebilir içeriklerle yetişkinler için ürettiği saç bakım serisini sundu. Skinimalism akımından esinlenen tiny green ürünlerini hem kadınlar, hem de erkekler kullanıyor. Sülfat (SLS & SLES) ve paraben içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Doğanın gücü ile sağlıklı, parlak ve neme doymuş saçlar

Güçlü & Parlak Şampuan, normal saç tipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Elma sirkesiyle saçı yumuşatır ve parlatır, ayrıca içeriğindeki at kuyruğu ekstresiyle saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlarken saçlarınızın güçlenmesini destekler. Vegan formülü, nemlendirici özelliğe sahip panthenol ve citrus özü ile zenginleştirilmiştir. Saçlarınıza ekstra hacim katar.

Arındırıcı Şampuan, ince telli ve yağlı saçların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Sarımsak ekstresiyle saçlarınızı arındırır, aynı zamanda güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarda gürleşme ve sağlıklı uzama sağlayan sarımsak ekstresi, saç derisini kurutmadan saçın yağ dengesini sağlar ve korur. Saç derisini rahatlamaya yardımcı okaliptüs, nar ve pinkberry özleriyle rahatlatıcı ve ferahlatıcı etki sağlar. Kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Besleyici Şampuan, kuru, hassas ve kırılgan saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Argan yağının besleyici özelliği sayesinde saçların ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardımcı olur. Fosfolidipler ve panthenol ile zenginleştirilmiş içeriğiyle saçları güçlendirmeye yardımcıdır ve yıpranmalara karşı korur. Ferah formülü ile hafif ve taptaze bir his bırakır.

Saç Kremi, saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı at kuyruğu ekstresi içerir. Panthenol ile zengin içeriği sayesinde saç ve saç uçlarını derinlemesine besleyerek kırılmaları ve incelmeleri önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızın ideal nem dengesini korur. Elma sirkesi ile saçları tazeler ve saç uçlarınıza canlılık katar. Tüm saç tipleri için önerilir.

Saç Sirkesi ve Toniği, içeriğindeki elma sirkesiyle saçınıza canlılık ve ferahlık kazandırırken, saçların derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Arındırıcı formülü saç derisine ferahlatıcı etki sağlar. Panthenol içerikli nemlendirici formülüyle sağlıklı saç gelişimine destek olur. Saçlarınıza canlı ve parlak bir görünüm katar. Tüm saç tipleri için duş rutininde saç kreminden en son adımda kullanabilirsiniz.

tiny green saç bakım serisi, içeriğindeki doğal formülleri ve bitki özleriyle canlı, bakımlı ve sağlıklı bir saç görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur.

tiny green ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir