Tiny Green’den vegan formüllü vücut bakım ürünleri

Doğal içeriklerle pürüzsüz ve nefes alan cilt

tiny green El & Vücut Bakım Serisi, vegan ve doğal formülüyle cildinizi besliyor ve nemlendiriyor. Serideki Nemlendirici El Kremi, avokado yağı ve yulaf ekstresi ile cildinize derinlemesine bakım sunmakta. Vücut Losyonu ise hyalüronik asit ve yulaf ekstresiyle cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur. El kremi ve vücut losyonu, salatalık kokusuyla pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza destek sağlar.

Meyve özleriyle canlandırıcı tazelik

tiny green Banyo Bakım Serisi, cildinizi nazikçe temizliyor. Tüm cilt tiplerine uygun Sıvı El Sabunu ve Duş Jeli, kokularıyla baş döndürüyor. Duş Jeli, içerisindeki elma, lime, ananas ve çarkıfelek meyvesi özleriyle cildinizi canlandırıyor. Nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Sıvı El Sabunu ise çay ağacı ekstresi ve salatalık kokusuyla cildinizi derinlemesine temizliyor.

Güneşten derinlemesine koruma

tiny green Güneş Bakım Serisi, vegan formülü, mineral filtreleri ve fermente yulaf ekstresiyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden en üst seviyede korumanıza yardımcı olur. Seride bulunan Yüz & Vücut Güneş Losyonu ve niasinamid içerikli Yüz Güneş Kremi, ince yapılarıyla cildinize ağırlık katmadan korur. Bu ürünler, sadece güneşin zararlı etkilerinden korumakla kalmaz, aynı zamanda içeriğindeki panthenol ile cildinizi derinlemesine nemlendirmeye de yardımcı olur.

Çocuklara özel ürünler

tiny green, avokado yağı ve yulaf ekstresi içeren Pişik Kremi, elma ve bambu suyuyla zenginleştirilmiş Bebek & Çocuk Saç ve Vücut Şampuanı, yulaf ekstresi, avokado yağı ve shea butter içerikli besleyici Bebek Vücut Sütü ile miniklerin etkili ve eğlenceli bir bakım süreci yaşamasına yardımcı olur. Ayrıca mineral filtreli Çocuk Yüz & Vücut Güneş Losyonu ise miniklerin cildini güneşin zararlarından korumasına destek sağlar.

  • tiny green Nemlendirici El Kremi  81.30 TL
  • tiny green Vücut Losyonu  152.40 TL
  • tiny green Sıvı El Sabunu  88.80 TL
  • tiny green Duş Jeli  133.90 TL
  • tiny green Pişik Kremi  91.50 TL
  • tiny green Bebek & Çocuk Saç ve Vücut Şampuanı 250-500 ml  105.50-188.80 TL
  • tiny green Bebek Vücut Sütü 142.30 TL

Belirtilen fiyatlar piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir