Doğal içeriklerden oluşan esans karışımlı yağlar ve kremler

GEA City, gücünü doğadan alıyor

GEA City, yüzde 100 doğal içeriklerden oluşan esans karışımlı yağlar ve kremlerle güzellik ritüellerinize keyif katıyor. Ürünler arasında sabundan vücut spreyine, nemlendiriciden aromatik yağlara kadar pek çok seçenek bulunuyor.

GEA City, İsviçre’de başlayan üretim aşamasını pandemi nedeniyle ve globalleşmenin verdiği karbondioksit artımının azaltılması amacıyla Türkiye’ye taşıdı. Yerli üretime de destek veren marka, global karbondioksit tüketimini azaltıp, sıfır atık ile bütün ürünlerini iç piyasada üretebiliyor.

IBF Breathwork Foundation üyelerinden İyi Yaşam Uzmanı ve Nefes Koçu Merva Onur, antivirüs ve antibakteriyel özelliği olan karanfil yağının virüslerle savaşabileceğini söylüyor. Aynı zamanda tarçın, defne, okaliptüs, zencefil ve sarımsağın da antibakteriyel özelliği bulunduğunu belirten Onur, “GEA City bünyesinde bulunan workshoplarla holistik olarak kendinizi korumanın yollarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi evinizde üretebileceğiniz ürünler için küçük bir laboratuvar bile yaratabilirsiniz” dedi.

Ürünlere şuralardan ulaşabilirsiniz: www.shopigo.com ve www.geacity.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir