Doğanın anneleri L’Occitane’ın Anneler Günü için ilham kaynağı oldu

Doğanın annelerinden tüm annelere!

L’Occitane; bu Anneler Günü’nde doğanın annelerinin ellerinden çıkan içeriklere sahip doğal ve organik güzellik ürünlerini hediye kutularına dolduruyor.

Doğanın üretici anneleri, hem kendimize tabiattan aldıklarımızı ona geri vermemiz gerektiğini hatırlatıyor hem de annelerimize yürekten bağlılığımızı en güzel haliyle gösterme fırsatını sunuyor.

Anneler Günü vasıtasıyla L’Occitane’ın kadın üreticilerine özel bir hürmet sunulurken; onların hikayelerini, enerjilerini, isteklerini tüm annelere ulaştırma isteği bu Anneler Günü’nün ilham kaynağı oldu.

Çocuğunu bir filiz gibi yetiştirmiş tüm annelere!

L’Occitane bu özel günde, hem mesleğine tutku ve özgünlükle yaklaşan kadınların çalışmalarını onurlandırmak hem de hasatların sürdürülebilirliği için doğa ile annelik bağlarını birlikte kutluyor. Kadınların toprakla ilişkileri adeta bir annenin çocuğuna olan cömertliği, adanmışlığı gibi koruyucu ve özel.

Doğa her zaman markanın ilham kaynaklarından biri oldu. Doğa bize dünya ile derin bir bağlantı kurma imkanı sunmakta ve tevazuyu öğretmekte. Bu yıl L’Occitane’nın çok önemli iki bitkiyi keşif için girişimde bulunmasının nedeni de bu; Provence ve Korsika’da yetişen lavanta ve ölmez otunun tüm sırlarına ulaşmak.

“İlk üç yıl, yeni anne olmanın stresini anlayabiliyorsunuz, kırılgan bir bebeğiniz var ve ancak köklendikten sonra büyüyebiliyor.” Cathy-Ölmezotu üreticisi

“Tüm yıl boyunca ona verdiğiniz her şeyi, kendini dışa çıkarıp, geri veren bitki”-Sabine-Lavanta Üreticisi

Immortelle Set

  • Divine cream (50 ml): 905 TL
  • Reset Serum (30 ml): 590 TL
  • Reset Triphase Essence (150 ml): 718 TL

Lavanta Set

  • Lavanta Hand Cream (75 ml): 170 TL
  • Lavender Hand Wash (300 ml): 150 TL
  • Lavender Exfoliating Body Soap (150 gr): 85 TL
  • Lavernder Eau De Cologne (300 ml): 500 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir