Yenilenen Avon Ultra Ruj serisi ile dudaklar daha nemli

Pandemi sürecinde ruj sürmeyi özlediniz mi?

Maske takmak veya evden çalışmak makyaj rutinlerimizde ruj sürme alışkanlığımızı arka planda bıraksa da; Avon Ultra Ruj serisi ile bu alışkanlığımızı geri getirmenin zamanı geldi! Avon’un en çok tercih edilen Perfectly Mat Ruj ve True Color Ruj serileri; Avon Ultra Ruj Ailesi’nde güçlerini birleştirdi. Ultra Ruj serisi ile daha yumuşak, pürüzsüz ve nemli dudaklara sahip olmak artık çok kolay.

Yenilenen Avon Ultra Ruj ile minik bir dokunuşla ruh halinizi dönüştürebilirsiniz. Daha az bakım gerektiren günlük görünümünüzü canlandırıcı bir deneyime dönüştürebilirsiniz. İçindeki mutlu, cesur ve güzel seni ortaya çıkarmak için artık Ultra Ruj var.

18 farklı renk seçeneği var

Tüm cilt tonlarına uyum sağlayan zengin renk seçeneklerine sahip Ultra Mat Ruj; yenilenen şık tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle dikkat çekiyor. Pürüzsüz kadifemsi mat görünüm veren ürün; E vitamini, avokado ve susam yağı içeren nemlendirici formülü ile dudakların ihtiyacı olan bakımı kolaylıkla sağlıyor. Yenilenen sivri ucuyla kolay ve kusursuz uygulama imkanı sunan bu seri SPF 15 özelliği ile dudakları güneşin zararlı ışınlarından da koruyor. Yüzde 100 mat ruj sevenler için 18 farklı renk seçeneği ile gönlünüzü bir kez daha fethedecek.

Muhteşem kremsi dudakları tercih ediyorsanız; dudaklara dudak balm’ı gibi hafif kremsi bir doku bırakan Ultra Kremsi Ruj tam size göre. Canlı ve bakımlı dudakları hedeflerken sivri ucuyla dudakları çerçeveleyerek taşırmadan kolay uygulama imkanı sağlayan ve uzun süreli nemlendiren Avon Ultra Ruj serisinin keyfini çıkarın. Canlı 12 zengin renk seçeneğiyle dudaklarına inanamayacaksın.

Ultra Mat Ruj: 29.99 TL

Ultra Kremsi Ruj: 26.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir