Doğanın formlarına hayranlık: Pandora Essence

Önceki koleksiyonlardan farklı bir tasarıma sahip

Pandora, yaz sezonuna özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkularımızı uyandıran yepyeni bir koleksiyon ile giriyor… PANDORA ESSENCE.

Akışkan çizgiler, organik formlarla buluşuyor… Heykelsi tasarım estetiği ile hayat buluyor. 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüş ile bir araya gelen kültür incileriyle ustalık eserine dönüşüyor. Koleksiyon, mücevherleriyle bizi güneşin parıltısının altında yazı kucaklamaya davet ediyor.

Asimetri oyunlarıyla günlük stilde hayat bulan mücevherler,doğanın formlarına olan hayranlığa bir saygı göstergesi niteliğinde.  50 yeni mücevherden oluşan koleksiyon doğanın organik formlarından ilham alıyor. Zamansız ve çabasız stili yeniden yorumluyor.

İkonik küpeler

Koleksiyonun en dikkat çekici V formundaki organik küpeleri, modern tasarımıyla güçlü bir feminen sadeliği ve mimari güzelliği çağrıştırıyor. Damla formunda barok kültür inci küpeler ise sofistike görünümü ile koleksiyonun kalbinde yer alıyor.

Cesur ve minimal bir arada

Koleksiyonun yüzük ve kolyeleri, soyut formları ile tek başına veya üst üste sonsuz kişiselleştirme imkânı veriyor. Yeni bangle bilezik asimetrik tasarımı ile koleksiyonun merkezinde yer alıyor.

Pandora’nın Kıdemli Kreatif Direktörleri Francesco Terzo ve A. Filippo Ficarelli: “Doğası gereği organik formlarda bir tasarım estetiğine sahip yeni bir koleksiyon sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ESSENCE içimizdeki özgürlük hissini harekete geçiren ve tutkularımızı uyandıran güçlü duyguların bir ifadesi. Doğa bizim için her zaman önemli bir ilham kaynağı. Bunu Pandora’nın DNA’sına dokunan daha rafine bir yöne taşımak istedik.”

Pandora, PANDORA ESSENCE koleksiyonu için Tanya ve Zhenya Posternak ile işbirliklerini sürdürüyor. Posternak’lara BE LOVE fotoğrafçısı Craig McDean de eşilik ediyor. Model Jocelyn Corona ile çektiği fotoğraflarla koleksiyona hayat veriyorlar.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir