‘Yaratıcı Çocuk Festivali’ için geri sayım başladı

Türkiye’nin en kapsamlı çocuk ve aile organizasyonu

‘Yaratıcı Çocuk Festivali, 5’inci yaşına yakışır görkemli etkinlik ve şovlarla giriyor. Festival, 8-9 Haziran tarihlerinde Kadıköy Festival Park’ta gerçekleşiyor.

Festivalde birbirinden eğlenceli ve öğretici 100’den fazla etkinlik var. Bu etkinliklerde çocuklar beceri ve yaratıcılıklarını keşfedecek. Aileler de keyifli söyleşi ve konserler eşliğinde bir gün yaşayacak.

Festival programında neler var?

Yaratıcı sanat atölyeleri, ekoloji, tasarım, bilim, trafik ve ileri dönüşüm alanlarında yapılacak nitelikli öğretici atölyeler var. Aileler konserler, eğlenceli şovlar ve seçkin markaların ikram ve etkinlikleriyle dolu iki günün tadını çıkaracak. Festivalin sahne programında ise Evrencan Gündüz, Nejat Yavaşoğulları ve Safiye yer alıyor.

Yaratıcı kabare, büyüleyici cycling, fantastik bilim, bubble ve balon katlama şovları, pandomim sanatçıları, jonglörler, sihirbazlar, hediyeler, yarışmalar ve sürprizlerle dolu, eğlenceli bir hafta sonu sizleri bekliyor. 

Aile boyu ekonomik eğlence arayanlara!

Ziyaretçiler tek biletle, atölyeler, stand etkinlikleri, ortak alan aktiviteleri, gösteri ve konserlerden oluşan 100’den fazla kaliteli etkinliğe katılacak. 

Tarih: ​​8-9 Haziran 2024

1. seans:10.00-14.30

2. seans:15.00-19.30

Bilet:​​ https://www.biletix.com/etkinlik/3MW00/TURKIYE/tr
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir