Doğanın mucizesinden cilt lekelerinize sihirli bir dokunuş

Doğal içerikler önceliğiniz olsun

Cilt, kusursuz bir sisteme sahip olsa da bazı hormonsal, çevresel ve zamandan kaynaklanan faktörlerden etkilenmektedir. Bu faktörlerin ciltte yarattığı hasarların başında, cilt lekeleri gelmektedir. Cildin lekesiz ve sağlıklı görünümüne kavuşması ise mümkün.

Cilt her ne kadar güçlü bir yapıda olsa da zamanın etkileri, hormonsal ve çevresel faktörler karşısında eski yapısını kaybeder. UV ışınlarının yarattığı hasarın lekelere yol açtığı bilinen bir gerçektir. Hamilelik ve sivilce, zaman ve yaş, önemli bir etkenler. Doğal yapısını kaybeden ciltte, pigmentasyon yani melanin artışının sonucu koyu lekeler ortaya çıkar.

Göz ardı edilemeyecek boyutlara ulaşan lekeler, hem cildin temiz görünmesini engeller hem de estetik kaygıları beraberinde getirir. Cilt problemlerini doğal içerikli ürünler ile tedavi edebilir. Bunun yanı sıra ihtiyacı olan mineraller ile cildinizi besleyebilirsiniz. Mineraller açısından zengin olan ve cilde pek çok faydası bulunan kil, ciltte lekelerin giderilmesinde de rol oynar. Kil ile birlikte özel aktifler içeren Dermokil Xtreme Anti-Spot Leke Kremi, cilt probleminiz için aradığınız çözümü sunuyor.

Ürünün içeriğinde yer alan pea (bezelye çeşidi), leke gideren bir aktiftir. Pea, beyazlatıcı özelliği ile lekelerin giderilmesini sağlayarak bu problemlerin çözümünü hızlandırır. Doğallıktan uzaklaşmayarak sağlıklı ve lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir