Doğayla iç içe tatilin yeni adresi Kozluyalı Glamping

Denize nazır keyifli tadımlar Kozluyalı’da

Kozluyalı Glamping, doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil hayal eden misafirlerini bekliyor. Mekan, Assos’un huzur ve sakinlik vadeden yeni rotası Kozlu köyünde, zarif mimarili taş evleriyle ünlü  Kozluhan’a dört kilometre uzaklıkta… Kaz dağlarının Kuzey Ege’nin serin sularıyla buluştuğu noktada ve Midilli adasına komşu. Behramkale Assos antik limanına ise 15 km uzaklıkta.

Kaz Dağları’nın oksijen deposu eteklerinde yer alan ve yerleşimin yüzyıllar öncesine dayandığı Kozlu Köyü el değmemiş doğası ile keşfedenlerin hayranlığını kazanmaya devam ediyor. Kozlu Köyü, taş evleri ve rafine hizmetleriyle tatil kavramını yeniden anlamlandıran Kozluhan Otel’e ev sahipliği yapıyor.

Hijyen önlemleri alındı

Sağlıklı bir ortamda, güvenli bir tatil arayanlar için doğal yapısını koruyan taş evlerde konaklama imkanı sunan Kozluhan, 14 odasında konaklama hizmeti veriyor. Değişen tatil anlayışıyla birlikte kişiye özel güvenli bir konaklama ayrıcalığı sunuyor. Yörenin geleneksel dokusuna, rengini gökyüzünün derin maviliğinden alan Kozluyalı plajı ve bereketin simgesi zeytin ağaçları eşlik ediyor.

Yatak seçiminden aydınlatma detaylarına, havalandırma sisteminden izole iç mekana kadar masalsı bir dekorasyonla tasarlanmış özel çadırlar, alınan hijyen önlemleriyle sosyal mesafe kurallarına uygun.

 Yöresel zengin tatlar

Kozluyalı Glamping, rahatlatıcı deniz keyfinin yanı sıra muhteşem bir manzaraya da ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ekibiyle misafirlerine yöre lezzetlerinin yanı sıra özgün tatlar da sunan restoran sağlıklı ve lezzetli spesiyaller deneme fırsatı sunuyor. Taze deniz ürünleri ve Ege’nin aromatik otlarıyla zenginleşen menüsünde mis kokulu kekik ağaçcıklarıyla beslenen Ayvacık etiyle hazırlanmış et yemekleri de ilgi görüyor.

Sardalyanın farklı tekniklerle pişirilen çeşitlerine özel sunumları, hamur işleri, tatlılar, iştah kabartan dolmalar ve tazeliğini denizin bereketinden alan günlük balık çeşitleri de menüde yer alıyor. Barı da bulunan restoranda tüm masalar Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği sosyal mesafe kurallarına uygun olarak konumlanıyor.

Alınan yüksek hijyen önlemleriyle dezenfekte edilen restorana ait tüm servis gereçleri özel koruyucu kılıflarla sunuluyor. Menü seçiminin temassız şekilde masalarda yer alan QR kodu okutarak gerçekleştiği restoranda konuklar yemeğin tadını çıkarıyor.  Kesintisiz huzurun tadını güvenli ve size özel hizmetlerle yeniden tasarlayan Kozluyalı Glamping için yerinizi şimdiden ayırtın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir