Dolce & Gabbana Beauty yeni Passioneyes maskarasını sunar

Hacimli, muhteşem kirpikler

Bu yoğun hacimli maskara, bir kadının gözlerindeki tutkuyu vurgular ve günlük hayatında bir kraliçe gibi hissettirir. En özgün ifade biçimi: duygusal ve sevgi dolu bakışları, yaşama olan tüm tutkusunu etrafındakilere yayar.

Passioneyes, uzun ömürlü ve yoğun hacimli kirpikleri yüzde 146’ya kadar anında dönüştürür. Ekstra yumuşak fırçanın kum saatinde olan şekli; lifleri tüm kirpikleri nazikçe yakalar ve ekstra hacim için anında kirpik kalınlığı verir.

Hafif ve ultra-kremsi köpük benzeri formülü ile Passioneyes, kolayca kayar ve kirpikleri üç zengin ağda kombinasyonu ile yumuşak ve esnek tutar ve Jojoba tohumu yağı yardımı ile ekstra rahatlık ve bakım sağlar.

Hava koşullarına ve aşınmaya dayanıklı olan kurumayan formülü, pulları dışarı atar ve 12 saate kadar hacimli görünüm oluşturur.

Renk tutkusu

Akdeniz’den esinlenen dört renk mevcuttur; Nero Sicilia, Sensual Wood, Passionate Dahlia ve Divine Gold-Passioneyes, tek bir vuruşla renkli bir görünüm verir. Ayrıca Divine Gold, cesur ve ışıltılı bir görünüm kazandırmak için son dokunuş olarak da kullanılabilir.

Bir makyajdan daha fazlası, moda aksesuarı

Passioneyes, dekoratif tasarımıyla Dolce & Gabbana koleksiyonlarından ilham alan bir moda aksesuarını andırıyor. Işık ve lüks: Kabartmalı antik altın renkli yaprakları siyah ambalajı ile  süsleyerek Sicilya Barok geleneğini çağrıştırıyor.

Yeni nesil bir hacim

Lily Jean Harvey, taze ve genç enerjisini Dolce & Gabbana Beauty’nin maskarası Passioneyes kampanyasına getiriyor. Hacimli kirpikleri görselin merkezinde olması yoğun bakışını çerçeveler, bu da onun günlük hayatının kraliçesi olduğunu ifade eder.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir