K by Dolce & Gabbana hem güçlü hem de duyusal

Lezzetli turunçgillerin canlandırıcı füzyonuyla açılıyor

K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum, kaderini tutku ve güvenle seçen bir adamın ruhunu somutlaştıran duyusal yeni bir koku ile Eau de Toilette’in mirasına dayanıyor. Ünlü parfümör Daphné Bugey ve Nathalie Lorson, Toskana’nın dünyevi, engebeli manzarasından esinleniyor.

Eau de Toilette, ateşli aromatiklerle tutuşturulan ve asil ormanlarla desteklenen bir turunçgil içeriği ile destekleniyor… K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum; yeni bir müstehcenlik, daha duygusal bir kalp ve daha güçlü bir odunsu taban ile ortaya çıkıyor.

  • Üst notalarında  limon torchio özüyle karışan, lezzetli turunçgillerin canlandırıcı bir füzyonuyla açılıyor.
  • Taze ardıç meyvesinin keskin kokusuyla bilenen bu turunçgiller, kokunun kalbini ateşlemek ve tutkulu yoğunluğunu büyütmek için yeni bir baharatlı kakule kıvılcımı ile canlandırılıyor.
  • Sakinleştirici adaçayı ve enerji veren lavandin ile harmanlanmış gevrek sardunya, baharatların kalıcı sıcaklığıyla eriyen yumuşak kremsi bir dokunuş veren incir sütü akorunun eklenmesiyle yeni bir şehvet kazanıyor.
  • Koku daha sonra şehvetli sedir ağacı, için için yanan paçuli ve topraksı güve otunun baştan çıkarıcı bir tabanına yayılır. Yeni ve canlı bir dumanlı nagarmotha ağacıyla güçlendirilir.
  • Güçlü bir şekilde manyetik ve karşı konulamaz bir şekilde duyusal olan koku, günümüzün kralının tutkulu yoğunluğunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir