Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten

Double Wear Fondöten serisinin en yeni üyesi

Estée Lauder Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten -SPF20; çok satan ikonik Double Wear fondöten serisinin en yeni üyesi. Hafif, karıştırılması kolay formülü, güneşten, kirlilikten ve mavi ışıktan koruma özelliği ile birleşerek cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak üzere cildi iyileştiriyor. Yenilikçi formülü cildin kuru bölgelerine nem desteği veriyor. Gerektiğinde yağı kontrol altında tutarak doğal ve tazel, mat bir görünüm bırakıyor.

11 adet uyarlanabilir tonuyla ışıltılı ve hafif bir kapatıcılık sunuyor. Uzun süre orijinal renk tonunu korurken, ter ve neme karşı dayanıklı olan bu fondöten günlük hayatın akışındaki her makyaj için mükemmel bir uyum yakalıyor.

Güçlü tüm gün koruma

  • Antioksidan koruması için E vitamini ile güçlendi. Kirlilikten kaynaklanan günlük çevresel hasara karşı güçlü bir savunma oluşturur.
  • Cildi yaşlanmanın gözle görülün etkilerinden korur. Cihazlardan yayılan mavi ışıkların cilde zarar veren serbest radikallerini nötralize etmeye yardımcı olur.

Konforlu, varlığını hissetmediğiniz bir makyaj

  • Cilde yumuşaklık ve nem sağlamak için Hyalüronik Asit ve karpuz özü; liçi tohumu özü ve elma özünden oluşan nemlendirici bir meyve karışımı içerir.
  • Hyalüronik asit ve meyve karışımı anında nemi artırır ve cilt dokusunu iyileştirir.
  • Hyalüronik asit, uzun süreli nemlendirme sağlarken; ince çizgileri doldurmak ve kuru bölgeleri yumuşatmak için cildi neme doyurur.

Oftalmologlar ve dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Fiyatı: 430 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir