La Mer ile denizin iyileştirici gücünü cildinizde hissedin!

Mucize iksir içeriği

La Mer’in ikonik nemlendiricisi Crème de la Mer; cildin doğal ışıltısını cilt bariyerini yenileyerek ortaya çıkarıyor. Krem, ultra zengin içeriklerden oluşan iyileştirici özelliği ile öne çıkıyor. La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirdiği; gücünü deniz yosunlarından alan MUCİZE İKSİR’in etkisiyle cildinize mucizevi bir dokunuş sunmakta!

Hücre yenileyici özelliği ile ikonik Crème de la Mer; ihtiyacınız olan günlük koruma ve onarımı sağlarken cildi sıkılaştırıyor. Çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor. Böylelikle daha genç bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı oluyor. Lüks ve zengin içerikli Crème de la Mer; cildi derin nemlendirme ile buluşturarak her dokunuşta yüzünüze doğal ve sağlıklı bir ışıltı katar.

La Mer’in tüm içeriklerinde bulunan ve Vancouver sahillerinde, koruma altındaki sulardan elle hasat edilen doğal deniz yosunlarının 3 aylık fermentasyon sürecinin sonunda elde edilen MUCİZE İKSİR; cildin doğal yenilenmesini destekler, cilde enerji verir.

Antioksidan misket limonu çayı

MUCİZE İKSİR™’in ideal tamamlayıcısı ve antioksidan güç merkezi olan Misket Limonu Çayı, narenciye meyvesinin en dış kabuğundan antioksidanların kilidini açmak için kullanılan bir aylık yavaş ekstraksiyon sürecinin sonucudur.

Yumuşak bir dokunuş: nemlendirici küreler

Bu zengin ancak hafif nemlendiricinin sırrı, ultra yumuşak Nemlendirici Küreler’de yatıyor. Yosun ile aşılanmış Mucize İksir™ ve Misket Limonu, cilt bariyerini yenileyerek doğal, canlı bir parlaklık ve derinlemesine nemlendirme için bir araya geliyor.

Crème de la Mer’in farklı yaşam tarzlarına uygun farklı dokulardaki kremlerini size en yakın La Mer satış noktasından keşfedebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir