El hijyeni ve bakımına dair aradığınız her şey INCIA’da

Doğanın iyileştirici gücü ve saflığı

Koronavirüs’ün tüm dünyayı etkisi altında almasıyla el hijyenine her zamankinden daha fazla özen göstermek gerekiyor. Ellerin sıklıkla en az 20 saniye boyunca yıkanması kadar kullanılan sabunun içeriği de önem taşıyor.

Eller su ile çok fazla temas ettiği için cilt rahatsızlıkları olan kişilerde kuruma ve çatlamalar baş gösteriyor. INCIA cildin doğal florasıyla uyumlu Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun ve %100 Doğal Hindistan Cevizli Butter ile ellerinizi koruma altına alıyor.

BioArge laboratuvarlarında patentli teknolojilerle üretilen sıvı sabun, cildi tahriş etmeden derinlemesine arındırıyor. Nemlendiriyor, virüs ve bakteri enfeksiyonlarına karşı doğal bir koruma sağlıyor.

İçeriğinde saf zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, sirke, Hint yağı, gliserin, aspir yağı, aynı sefa yağı, buğday yağı, fesleğen yağı ve lavandin yağı yer alıyor.

Pürüzsüz bir ten için

BioArge Laboratuvarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA %100 Doğal Hindistan Cevizli Butter, Hindistan cevizi yağının yoğun nemlendirme etkisiyle tüm vücutta, saç ve dudaklarda kullanılabiliyor.

Su ile sıklıkla temas ettirdiğimiz ellerimizi korumak için benzersiz bir bakım ürünü olan Hindistan Cevizli Butter, cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek yumuşatıyor ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Cildin deformasyona uğrayan ve yıpranan bölgelerini iyileştiriyor ve güzelleştiriyor.

Yenilebilir içeriklerden oluşan Hindistan Cevizli Butter hoş ve doğal kokusuyla da beğeni topluyor. Özellikle çok kuru ve hassas ciltlerde mucizeler yaratan Butter pratik kullanımı ile ihtiyaç duyulan her alan kullanılabiliyor.

Hiçbir kimyasal aktif madde, sentetik kıvam arttırıcı, sentetik koku ve koruyucu içermeyen INCIA ürünleri, tüm seçkin eczanelerde…

INCIA Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun: 35 TL

INCIA %100 Doğal Hindistan Cevizli Butter: 69 TL

www.incia.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir