Elidor’dan Yeni 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi

Sağlıklı uzayan saçlar için

Her tip saçın sağlıklı uzamasını destekleyen Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi’nin yeni üyesi Elidor 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi şimdi raflarda. Elidor’un biotin, argan yağı ve arjinin ile formülünü güçlendirdiği ürün; güçlü içeriği sayesinde saçları dipten uca besleyerek kırıkları önlemeye yardımcı oluyor.

Superblend teknolojisiyle üretilen bakım kremi; biotin, arjinin ve argan yağı içeren eşsiz formülü ile saçları dipten uca besleyerek kırıkları önlemeye ve sağlıklı uzayan saçlara ulaşmaya yardımcı oluyor.

Biotin, argan yağı ve arjinin içeren güçlü formül

Yeni ürünlerle sürekli zenginleşen ve Elidor’un bugüne kadarki en iyi karışımını sunan Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi, saçların ihtiyaç duyduğu vitamin, protein ve yağları formülünde barındırarak, hayatın sonsuz fırsatlarını değerlendirirken saçların hep dilendiği gibi güzel kalmasını sağlıyor.

Saçı yumuşatma özelliğiyle bilinen argan yağı, saçı besleyen arjinin ve saçı güçlendirip doğal biçimde uzamasına destek olan biotin, bu süper karşımın eşsiz bileşenleri olarak öne çıkıyor.

‘Dedik Olabilir’ reklam filmiyle tanıtılıyor

Serinin yeni reklam filminde, çekimler için İtalya’dan Türkiye’ye dönen voleybolcu Ebrar Karakurt rol alıyor. Ünlü voleybolcu, “Saçların da senin, hayallerin de. Uzat, kestir, kazıt ama asla vazgeçme!” mesajını veriyor. Bu kapsayıcı mesajla daha eşitlikçi ve sürdürülebilir bir güzellik çağına öncülük eden Elidor; kalıplaşmış algı ve yargıları yıkıyor. Hayallerinin önündeki yol ne kadar uzun olursa olsun; tüm genç kadınları vazgeçmeden kendi yollarından gitmeye davet ediyor.

  • 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi 170 ml fiyatı: 42.90 TL
  • Şampuan 500 ml fiyatı: 29.95 TL
  • Serum Bakım Kremi 400 ml fiyatı: 28.95 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir