Elmas gibi ışıldayan aydınlık bir cilt için yeni serum

The Purest Solutions Vita-C Serum

The Purest Solutions’un cilt yenilenmesini hızlandıran besleyici Vitamin C Serumu, ince kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Donuk görünüme sahip ciltleri canlandırıp, cilt tonu eşitsizliklerini gideriyor.

İçeriğindeki Hyaluronik Asit, cildi nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için üç boyutlu bir ağ oluşturmakta. Böylece cildin farklı katmanlarına nüfuz etmekte. Bu sayede cildin pek çok katmanında nemliliğininin sağlanmasına ve cilt dokusunun elastikiyet kazanmasına yardımcı olmakta.

Formüldeki Gliserin ise cildin nemliliğini dengeleyerek daha canlı bir görünüm sağlamakta. Aynı zamanda gliserin ince kırışıklıkları önlemek için de  harika bir aktif.

Askorbik Asit ise antioksidan olarak etki etmekte ve ciltteki kolajen sentezini artırıp, cilt sıkılığı sağlamakta. Yine formülasyonda yer alan Ferulik Asit  cilt tarafından kolayca emilebilen, hücre hasarını önlemeye yardımcı güçlü bir anti-oksidan olarak öne çıkmakta.

The Purest Solutions, dermo-kozmetik ürünlerinin yanı sıra daimi olarak desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ve önemli marka işbirlikleri ile de gündem yaratıyor.

Türkiye’de hayvan hakları ve onların korunmasıyla ilgili uzun yıllardır çalışan HAÇİKO’ya destek oluyor. Aynı zamanda ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmesine karşı duruyor. Hayvan dostu marka, kullanıcılar adına satın aldığı her ürün için Haçiko’ya veriyor.

Hayvanlar için #birmamabirumut projesi kapsamında her yılın en soğuk aylarında her bir kargo kutusuna mama ekliyor.

Fiyat: 329.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir