Watsons ürünleri ile doğal makyaj rutininizi oluşturun

Watsons’la taze bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Cildinizi nemlendirmek ve doğal bir ışıltı kazandırmak için Pure Beauty Glow On Pudding Cream’i, doğal ve çarpıcı bir görünüm için Brooklyn Likit Allık, Revolution Allık & Aydınlatıcı Stick ve Revolution Ultra Allık Paleti’ni, kirpiklerinizde dramatik bir etki katmak için Deborah Volume Up To The Stars Maskara’yı tercih edin!

Pure Beauty Glow On Pudding Cream 50 ml (335.50 TL)

Cilt bakımında doğal ve etkili bir çözüm arayışınız varsa Pure Beauty Glow On Pudding Cream ile tanışın! İçeriğindeki AuraBloom kompleksi ve beyazlatıcı bileşenler sayesinde yoğun nemlendirmeyi ve çiçek enerjisinin güzelliğini bir araya getiren Pure Beauty Glow On Pudding Cream; donuk, yorgun ve eşit olmayan cilt tonu görünümü eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur.

Revolution Allık & Aydınlatıcı Stick Mauve Glow (264.30 TL)

Revolution Allık & Aydınlatıcı Stick ile tek ürünle daha canlı ve ışıltılı bir cilt! Çift uçlu tasarlanan ürünün bir ucunda yüzünüze sıcaklık katacak mat ve yoğun pigmentli bir allık var. Diğer ucunda ise ışıltılı bir aydınlatıcı. Mat yapılı allık kremsi dokusu ile cildinizde kolayca dağılıyor. Aydınlatıcı yüz hatlarınızı belirginleştirerek ışıltılı bir görünüm yaratmanıza yardımcı olur.

Revolution Ultra Allık Paleti Golden Sugar (264.30 TL)

Göz alıcı bir görünüm için ihtiyacınız olan tüm tonlar bir arada. Bronzer, allık, aydınlatıcıdan oluşan ve 8 özel renk tonuna sahip. İster doğal ister çarpıcı dilediğiniz tüm makyaj görünümleri için ihtiyaçlarınızı karşılar.

Brooklyn Likit Allık Şeftali (76.20 TL)

Taze ve ıslak bir cilt görünümü için Brooklyn Likit Allık Şeftali ile tanışın! İpeksi dokusu ve göz alıcı rengi ile ön plana çıkıyor. Likit yapısı ile kolay uygulama sunar. Doğal bir görünüm için birkaç damla, daha dramatik bir etki için daha fazla uygulayın.

Deborah Volume Up To The Stars Maskara (223.60 TL)

Kirpiklerinizi yıldızlara ulaştırın! Özel fiber fırçası ile kirpiklerin her birini ayrı ayrı kavrar. 24 saat boyunca kesintisiz hacim sunan  göz alıcı bakışlara sahip olun!

Ürünler sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

 Belirtilen fiyatlar Eylül ayı güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir