Etat Pur’dan Sivilce Karşıtı Pure Active Salicylic Acid 2%

‘Daha azıyla daha fazlası’

Cilt bakımında yeni nesil çözümler sunan Etat Pur, ‘Daha azıyla daha fazlası’ felsefesiyle cilde sadece ihtiyacı olan bakımı veriyor. Cilt sorunlarını hedef alan ve kişiselleştirilebilir konsantre bakım ürünlerden oluşan Pure Active Serisi’nde yer alan Pure Active Salicylic Acid 2%, sivilce karşıtı etki göstererek cilt pürüzlerine ve siyah noktalara karşı etkili bir bakım sunuyor.

Tüm cilt problemlerine etkili bir şekilde bakım yapan ve konsantre aktif bileşenlerden oluşan Pure Active Serisi, patentli IN-SKIN® teknolojisi sayesinde saf aktif bileşenlerin cildin ihtiyacı olduğu katmandan emilmesini sağlar. Her bir Pure Active ürünü ayrı ayrı kırışıklık, sıkılık kaybı, cilt pürüzleri, siyah nokta, parlama, nemsizlik, geniş gözenekler, ışıltı kaybı, leke ve hassasiyet gibi cilt sorunlarını birebir hedef alıyor ve sadece cildin ihtiyacı olan oranda hedefleyerek saf ve kişiselleştirilmiş bir çözüm sunuyor.

Güçlü arındırıcı içeriğe ve peeling etkisine sahip

Genç ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanabildiği ürün, akne eğilimli ciltler için çözümler sunuyor. Sivilce karşıtı etkisi ile pürüzler ve siyah noktalar üzerinde aktif rol oynayan Pure Active Salicylic Acid 2%, ciltte iz bırakan cilt kusurlarının görünümünü iyileştiriyor. Bakteri florasını düzenliyor ve cilt dokusunu temizliyor. Ölü hücreleri ortadan kaldırırken tıkalı gözenekleri de açıyor.

Kullanım şekli: 1 damla ürün almak üzere şişenin tabanına doğru bastırın. Pure Active Salicylic Acid 2% yalnızca akşamları, bakım kreminizden önce, göz çevresine gelmemesine dikkat edilerek kuru ve temiz cilde uygulanmalıdır. Cilt seviyesinde gözle görülür ilerleme gözlemlenene kadar günlük olarak kullanılması tavsiye edilir. Pürüzlü bölgeye 1 damla, alın ve burun bölgesine 2 damla olarak gece uygulanır. Gözle görülür sonuçlar 3 günlük kullanımın ardından gözlemlenmeye başlar. Uygulamanın ardından cilt tipinize uygun bir nemlendirici kullanmanız tavsiye edilir.

Fiyatı: 159.50 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir