İki ikonik marka Levi’s ve Disney’den nostaljik bir koleksiyon

Koleksiyon; jean, tişört, hoodie, polar, ceket ve aksesuarlardan oluşuyor

Zengin geçmişleriyle birbirine bağlanan iki marka Levi’s® ve Disney, ortak bir koleksiyon ile bağlarını güçlendirdi. Disney; Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin modern Levi’s® silüetleri üzerinde etkileşime geçtiği canlı ve renkli bir koleksiyon için efsanevi ikonografilerinden faydalanıyor.

Grafik ve işlemeli görseller ile kapitone detayların harmanlandığı koleksiyon, karakterlerin birbirlerine her zaman bağlı ve sadık kalışının hikayesini eğlenceli görsellerle anlatıyor. Koleksiyon; jean, tişört, hoodie, polar, ceket ve aksesuarlardan oluşuyor.

Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış beyaz grafik tişörtler ve erkeklere özel Padded Reversible Trucker ceketin üzerinde, Mickey Mouse ve Minnie Mouse’un eski tip çevirmeli telefonda konuştukları nostaljik görseli bulunuyor. Disney hayranları, ikilinin yıllar içindeki evrimi ve ikonik tarzlarına selam gönderen birden fazla sanat stilini öne çıkardığını da görecekler!

Koleksiyonda erkek jean’leri Levi’s® 502™ Taper modelinde, sağ bacağın alt kısmında büyük bir Mickey Mouse ile sunuluyor. Kadınlar içinse Levi’s® High Rise Boyfriend modelinde, sol bacağın alt tarafında büyük bir Minnie Mouse bulunuyor.

Koleksiyon, levis.com.tr’de ve Levi’s® İstinye Park mağazasında satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir