Eyüp Sabri Tuncer’den Perfume Jewels Serisi

Gün Boyu Parla, Taze Kal ve Yenilen!

Eyüp Sabri Tuncer’in Perfume Jewels ailesi; eşsiz koku seçeneklerinden oluşan kişisel bakım ürünleriyle Sevgililer Günü’ne özel hediye alternatiflerinden biri oluyor. Seri; cildinizi duş jelleri ile yeniliyor, el ve vücut kremleri ile nemlendiriyor ve vücut spreyleri ile tazeliyor.

Perfume Jewels Duş Jeli 750ml, 98 TL

Perfume Jewels Duş Jelleri, banyo keyfinizi büyüleyici kokularıyla ikiye katlıyor. 5 farklı seçenekten oluşan duş jellerinin benzersiz formülü, su ile buluştuğunda içeriğindeki %100 doğal zeytinyağı sayesinde cildinizde yumuşatıcı bir köpüğe dönüşüyor ve size eşsiz bir bakım deneyimi yaşatıyor.

Perfume Jewels El ve Vücut Kremi 50ml, 45.50 TL

Perfume Jewels El ve Vücut Kremleri, her cilt tipine uyum sağlıyor. Ecocert sertifikalı Shea Butter içeriğiyle gün boyu cildinizi nemlendiriyor. Doğal zeytinyağı içeren el ve vücut kremleri, cildinize yumuşaklık kazandırıyor. Birbirinden renkli tasarımları ve içerikleriyle 11 farklı seçenek sunuyor. Kremler, E vitamini ile zengin formülüyle etkili bir bakım sağlıyor.

Perfume Jewels Vücut Spreyi 250ml, 104 TL

Kadınlara ve erkeklere özel 15 farklı koku seçeneğiyle cilt üzerinde tazeleyici, hoş bir koku bırakıyor. Gün boyu kalıcı ferahlık veren vücut spreyleri, dikkat çekmeyi sevenlerin ışıltısına ışıltı katıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir