Farmasi ve Flece dijital iş birliği projelerinde buluştu

Tüm iş süreçleri dijitalleşti

Farmasi sağlık ve kozmetikte dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi olma yolundaki dijital altyapı yatırımlarını Felece ile tamamladı. SAP Gold Partner’ı Felece’nin yönettiği dijitalleşme sürecinde; Türkiye’de ilk defa kullanıma alınan bulut tabanlı akıllı ERP ürünü S/4HANA Cloud tercih edildi. Böylece Farmasi’nin tüm operasyonları daha güvenilir ve kolay şekilde yönetebileceği bir sisteme dönüştürüldü.

Felece, markanın tüm iş süreçlerinin dijitalleşmesine destek verdi. Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP ürünlerini tercih eden Farmasi, Türkiye’de ilk defa kullanıma alınan bulut tabanlı akıllı ERP ürünü olan S/4HANA Cloud ile iş süreçlerini daha modern ve daha güvenilir bir sisteme taşıyan ilk şirket oldu.

Destek mekanizmaları günümüz hızını yakaladı

Farmasi’nin dijital dönüşümünde öncelikle tüm mevcut iş süreçlerinin detaylı analizleri yapıldı. İhtiyaçlar doğrultusunda, tüm şirket çalışanları arasındaki etkileşimi artıracak, gelecek gereksinimlerine karşılık verebilecek en uygun yöntem belirlendi. S/4HANA Cloud (Bulut) ile iş süreçleri sadeleştirilerek standardize edildi. Böylece daha esnek ve verimli bir yapı elde edildi. Farmasi; kişi bağımsız, sistematik ve aynı zamanda doğru karar destek mekanizmaları ile günümüz mobil dünyasını yakalayarak son derece hızlı karar alabilen bir sisteme sahip oldu.

‘Farmasi’nin başarısı; en doğru teknolojik çözümleri tercih etmesi’

Felece Satış ve Pazarlama Direktörü Mustafa Çiçekyurt; Günümüz koşullarında tüm şirketler, teknolojiye yatırım yapma yarışında. Bizim için önemli olan, kurumların beklentileri doğrultusunda gerekli teknoloji yatırımlarını kurgulamak. Bu yatırımı doğru zamanda doğru yerde ve doğru bütçeyle yapmalarını sağlamak.

Farmasi gibi sektöründe lider bir firma ile çalışırken bizi başarıya götürecek en doğru teknolojik çözüm olan bulut tabanlı kurumsal kaynak planlama ürünü olan S/4HANA Cloud’u tercih ettik. Yeni nesil iş süreçleri ve otomasyon sistemleri ile bulut tabanlı genişletilmiş sürüm avantajı sağlayan bir teknoloji. Böylece Farmasi; merkezi finans, bütünleşik tedarik ve üretim zinciri, gerçek zamanlı analiz ve raporlama, mobil deneyim, planlama ve entegrasyon çalışmalarında gücüne güç katmış oldu” dedi.

Farmasi Dijital Dönüşüm Müdürü İsmet Çakıroğlu ise “Dönemin tüm zorlu koşullarına rağmen büyümeye ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Teknolojide bir ilki gerçekleştirmiş olmak bizim için son derece önemli ve gurur verici” dedi.

https://www.felece.com/
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir