8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel ilham veren koleksiyon

Hayallerim Kadar Güçlüyüm

Beymen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir projeye imza attı. Beymen ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Hayallerim Kadar Güçlüyüm’ projesi; genç kadınlara her şeyin hayal etmekle başladığını hatırlatıyor. Aynı zamanda içlerindeki güce ve hayallerine inanmaları için ilham veriyor. Beymen, proje kapsamında Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Genç Kadın Fonu’nu destekliyor.

33 kadın yer alıyor

Proje; dünyada ve Türkiye’de başarıları ile kendi alanlarında fark yaratmış 33 kadının gönüllü katılımı ile gerçekleştirildi. Veronico Etro, Angela Missoni, Sandra Choi, JJ Martin, Nicky Zimmermann, Giorgia Tordini ve Gilda Ambrosio gibi dünyaca ünlü kadın tasarımcıların yanı sıra Türkiye’den de başarılı isimler yer alıyor. Fark yaratan 33 kadın mesajları ile Beymen Collection tasarım ekibiyle bir araya geldi.

Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle hayata geçirdikleri bu proje ile genç kadınların toplumsal hayatın her alanına eşit ve özgür biçimde katılmalarını amaçlayan TOG Genç Kadın Fonu’nu desteklemekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı; “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu projeyle, kadınlara hayallerine inanarak cesaretle hareket ettiklerinde, her şeyi başarma gücünün içlerinde saklı olduğunu göstermek istedik. Dünyada ve Türkiye’de başarıları ile örnek olan 33 başarılı kadın, projemizde gönüllü olarak yer aldı. Özgüveni, başarıları ve cesareti ile ilham olan bu özel kadınlarla bir arada olmak; hepsinin yanımızda olduğunu bilmek, projemizi daha da anlamlı kıldı. Kıymetli destekleri için hepsine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Yönetim Kurulu Eş Başkanı Didem Duru, Dünya Kadınlar Günü’nde böyle bir projeyi hayata geçirmenin çok kıymetli olduğunu vurgulayarak şöyle devam etti: “TOG olarak; 8 Mart’ın, genç kadınlara hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir alan yaratıldığında kutlanmaya değer olduğunu düşünüyoruz. 18 yıldır tüm çalışmalarımızda bu inançla hareket ediyor, eşitsizlikleri ortadan kaldırmak için gençleri güçlendiriyoruz.  Projeyle kadınların potansiyellerinin farkına varmalarını ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için ilham vermeyi amaçlıyoruz. Böyle özel bir projenin içerisinde yer aldığımız için heyecan duyuyoruz” dedi.

Beymen 8 Mart Özel Koleksiyonu projeye destek kapsamında Beymen’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunulmaktadır.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir