Femfresh Daily Wash ile her an temiz ve güvende hissedin                 

Genital bölge temizliği neden önemli?

Genital bölge temizliği, vücudun bütünsel hijyeni ve sağlığın korunması adına oldukça önemli. Bölgenin doğru ürünlerle temizlenmesi; bakım kurallarına harfiyen uyulması gerekiyor. Aksi halde; yanma, kaşıntı, batma ya da kokuyla başlayan ve ciddi iç genital hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

Genital bölge çoğu kişinin yanlış bildiği üzere vajinanın iç kısmını kapsamıyor; bahsettiğimiz yer dış genital bölge. Bu nedenle ürünlerin sadece dış kısma uygun olduğunu ve asla vajinanın iç kısmında kullanılmaması gerektiğini iyi bilmeliyiz. Vajina içini sabunla ya da uygun olmayan ürünlerle yıkamak; pH’ının yükselmesine ve enfeksiyonlara neden olabilmektedir.

Genital bölge, bakımına dikkat edilmediği sürece kolayca tahriş olabilen, can sıkıcı rahatsızlıklarla yaşam kalitesini düşüren hassas bir dokuya sahiptir. İşte bu ve benzeri sıkıntılardan uzak durmak için dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar var. Bir de kullanılması gereken doğru temizleme ürünleri var ki, asıl farkı onlar yaratıyor.

Dış genital bölge için özel formüle edilen, dermatolojik ve jinekolojik onaydan geçen pH dengeli Femfresh ürünleri ile her an temiz ve güvende hissebilrsiniz.

Satış noktaları: Gratis, Rossman, Güzellikburada, Trendyol, N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Carrefour, Eve, Eczaneler, Online Eczaneler

Femfresh Daily Wash: 44 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir