Flormar marka dönüşümünü rengarenk bir davetle kutladı

Yeni slogan: Mutluluk Senin Rengin

Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu Zeynep Bastık iş birliği ile çok özel bir davetle kutladı.

Gecede davetlilerle markanın dönüşüm hikayesini paylaşan Flormar İletişim ve Kreatif Direktörü Gökçen Akyol Yamaner, “Marka olarak büyük heyecan içindeyiz. Flormar dostları ile yeni marka kimliğimizi kutluyor olmak çok heyecan verici. 70 yıllık köklü, iyi bilinen ve çok sevilen bir markaya yeni bir marka kimliği oluşturmak çok keyifliydi. Bu dönüşümün tüketicideki pozitif etkisini gerek satış rakamları gerek müşteri memnuniyeti ile gözlemlemek, paha biçilemez bir deneyimdi” dedi.

Yeni slogan: Mutluluk Senin Rengin

Flormar Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tuba Altunterim, “Yeni marka stratejimizi konumlarken doğadan ilham alan renkleri merkeze aldık. Rengi merkeze alan Mutluluk Senin Rengin dediğimiz bir slogan yarattık. Varlık nedenimizin ‘Kadınların Modunu Yükseltmek’ olduğuna tüketicilerimizin yönlendirmesi ile kanaat getirdik. Akabinde ürün ambalajlarına dokunduk. Flormar’ın F’sini bir ikon haline getirip ürün ambalajlarına taşıdık. Ürün içeriklerine odaklandık. Ürünlerdeki ve satış noktalarındaki bu değişimin pazar payına olan pozitif etkisini görmek mutluluk verici. Yepyeni Flormar ile kadınların modunu yükseltmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Zeynep Bastık

Flormar Genel Müdürü Matthieu Gomart, “Çok kültürlü bir marka mirasına sahibiz. 1950’li yıllarda moda üssü olarak bilinen Milano’da doğdu. Asya ve Avrupa’nın kesiştiği Türkiye’nin renkli ve otantik topraklarında parladı. Türkiye’nin çok kültürlü yapısı sayesinde edindiğimiz deneyimlerle zengin bir makyaj deneyimi yaratmaya devam ediyoruz. Flormar’ın bugün 70’ten fazla ülkede 100 bine yakın satış noktası var. 200 şehirde 800 mağazasıyla dünyanın en çok ilgi gören makyaj markalarından biri” açıklamasını yaptı.

Yeni marka elçisi oldu

Zeynep Bastık ise şunları söyledi: “Flormar’la yaklaşık 1 yıldır bu kampanya üzerinde çalışıyoruz. İlk duyduğum andan beri beni çok heyecanlandıran bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Yeni slogan aslında her şeyi anlatıyor. Biz de hem reklam filmimiz hem de şarkımızla bu güzel hissi sizlere yansıtmak istedik. Herkesle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!”

Davetliler, Zeynep Bastık x Yepyeni Flormar kampanyasının lansman ürünü Lightweight Lip Powder rujları yakından keşfetti. Konsepte özel tasarlanan ve Flormar pembesinin ağırlıklı olduğu gecede renkli ve unutulmaz anlar yaşandı.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir