UGG 2023/2024 Sonbahar Kış Lansmanına Özel Davet

Feels Like UGG

Lider ayakkabı distribütörü VES, UGG Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonunu bir davetle tanıttı. Davette, moda dünyasından isimleri, influencerları ve ünlü simaları ağırladı.

VES Yönetim Kurulu Başkanı Moris Doenyas, “Yeni koleksiyonu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. UGG, kısa sürede tüm dünyada aranan, sevilen, giyilen bir marka oldu. Önceleri, ismi ile özdeşleşen ikonik klasik botu ile tanınan ve sevilen marka, yaratıcılık, kalite ve üstün işçilik özellikleri ile ayakkabının yanına giyim, aksesuar ve ev dekorasyonunu da ekleyerek global bir marka haline geldi. Feels Like UGG konsepti ise modanın ötesinde hepimizin bağ kurabileceği bir yaşam tarzı” dedi.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları

Yeni UGG Classic Ultra Mini Boot (Kadın): Çok geniş renk, malzeme, tasarım ve desen ile yeni koleksiyona hazır. Daha kısa gövdeli yeni bir boot koleksiyonda yerini aldı.

UGG Ultra Mini Platform (Kadın): Bacak uzatan iki platformuyla kendini zirveye konumluyor. Her zamankinden daha cesur bir görünümü var. Orijinaliyle aynı zengin süet ve özel yumuşaklık için UGGplush™ yün karışımıyla tasarlandı.

UGG Neumell (Erkek): Birinci sınıf malzemeleri zahmetsiz stil ile birleştiriyor. Süetten yapılan ve zamana meydan okuyan bir bot… Tasarımında ileri dönüştürülmüş UGGpure™ yün astarı var. Gün boyu yastıklama için dayanıklı bir dış tabana sahip.

Tasman Weather Hybrid (Erkek): Su geçirmez süet ve dikişli bir yapısı var. UGGplush™ ileri dönüştürülmüş yün astarına sahip. Kolay giyilebilen silueti ile hafif ve konforlu. Yenilenebilir, yağmur suyuyla beslenen şeker kamışından dış tabanı var. Islak koşullar için kalıcı silikon galoşa sahip.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir