Flormar’dan modunuzu yükseltecek yepyeni oje koleksiyonu

İlhamını güneşli günlerin enerjisinden alıyor

Flormar, güneşli günlerin enerjisinden ve doğanın renklerinden ilham alarak yepyeni bir oje koleksiyonu hazırladı: Unlimited Happiness. 12 renkten oluşan bu oje koleksiyonunun canlı, enerjik ve cesur tonlarını keşfetmeye hazır mısın?

Marka, sezonun en iddialı, en enerjik, en canlı renklerini tırnaklarına taşıyor. Parlak bitişli özel formülü ile canlılığını uzun süre koruyor. Özel fırçasıyla tırnaklarını renklendirmeyi konforlu hale getiriyor.

Sınırsız mutluluğu temsil eden 12 sezon rengi var

Renklerden biri markanın imza rengi Flormar Pink…  Bu göz alıcı pembe, tüm stillere kusursuz bir şekilde eşlik ediyor. Koleksiyonda yer alan Innocent Blue ve Soft Turquoise ise serin suların mavi güzelliğini tırnaklarına taşıyor. Pink Diamond ve Pink Flare hem romantik hem de enerji dolu pembe tonlarını sergiliyor.

Turuncu alt tonlu Orange with Red tam bir yaz kırmızısı olarak boy gösteriyor. Purple Swirl morun tüm canlılığını ortaya koyuyor. Fresh Green ve Forest yeşilin en canlı tonları olarak doğanın güzelliğini yansıtıyor. Pineapple ve Sweet Mandarin sezonun meyvemsi neşesine gönderme yaparken güneşin enerjisini de resmediyor. 2023’ün rengi seçilen Viva Magenta’dan ilham alınarak tasarlanan Berry Stain ise tırnaklara tarz sahibi bir güzellik katıyor.

Oje koleksiyonuna, tüm Flormar mağazalarından, yetkili satış noktalarından ve flormar.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Flormar Unlimited Happiness Oje: 28.99 TL 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir