Flormar’dan nude ve pembe aşıkları için koleksiyon

Nude Pink Love

Flormar’ın yeni koleksiyonu ‘Nude Pink Love’ pembe, nude ve şeftali tonlarındaki ürün seçkisi ile günlük makyaj için ideal, trend ve pratik çözümler sunuyor. Allık ve aydınlatıcıyı iki farklı formdaki dudak ürünü ve ojeler ile tamamlayan, pratik ambalajları ile kolayca taşınabilen bir koleksiyon; makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Yanaklara ışıltılı dokunuşlar

Pürüzsüz ve doğal bitişi sayesinde taze ve sağlıklı bir görünüm veren Mini Blush allıkların üç farklı renk seçeneği var. Pembe şeftali renklerinin en güzel tonlarını yanaklara taşıyor. Koleksiyonun bir diğer favorisi ise ipeksi dokusu ve kalıcı yapısı ile Mini Illuminator. Pembe  ve gümüş tonlarında ve baked formda iki farklı renk seçeneği ile  makyajına ışıltılı bir dokunuş yapmak isteyenler için ideal. Her iki ürün de kolay taşınabilen mini ambalajları sayesinde makyaj çantalarındaki yerlerini almaya hazır!

Göz alıcı dudaklar

İçeriğinde bulunan shea, kakao ve argan gibi besleyici yağlarla dudağa renk verirken nemlendirerek bakım yapan Sheer Up Lipstick rujlar, beş farklı renk seçeneği ile dudakta ağırlık yapmadan ışıltılı bir bitiş sunuyor.Parlak ve yoğun renk veren renkli dudak parlatıcısı Let Me Shine Lip Lacquer, dört farklı renk seçeneği ile ister tek başına ister rujun üzerine uygulanabilen özel bir formül sunuyor.


Parlak ojeler

Işıltılı özel formüllü  ile uzun süre kalıcılık sunan Glazy Nail Lacquer, beş farklı rengi ile her gün ve duruma uyum sağlıyor.

www.flormar.com.tr
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir