Gündüzleri çiçek, geceleri bal ve vanilya kokusu hissedin

Bir kadın, iki koku

LR Health&Beauty gündüzleri çiçeksi notalarıyla tazeleyen, geceleri ise bal ve vanilya tonlarıyla keyfe dönüştüren iki yeni parfümü ile karşınızda.

Yepyeni iki kokuyla tanışın: zarif çiçeksi notalarıyla Shine by Day, bal ve vanilya notalarıyla Shine by Night… Güneşin enerjisini kışın bile hissettiren uzun etkili eau de parfum Shine by Day gününüzün pırıl pırıl geçmesini sağlıyor.

Çiçeksi, meyvemsi bir koku

Shine by Day hafif ve zarif kokusuyla gün boyu taptaze ve enerji dolu kalmanıza katkıda bulunurken, Shine by Night ise bal ve vanilya tonlarının ön planda olduğu yumuşacık saran, kadınsı bir parfüm.

Altın rengi pırılıtılar

Akşamdan geceye devam edecek etkisi ile günün sonlandırmak için ideal bir koku olan Shine by Night, içinde altın rengi pırıltılarıyla cildinize tatlı bir pırıltı katacak.

Etkili parfümün sırrı

Gün ve gece boyuetkili parfümlerin sırrı, koku içeriğinde kullanılan yağların yüksek kalitesinde gizli. Bir Alman markası olan LR Health & Beauty’nin yeni parfümlerinde de üstün kalitede yağlar kullanılıyor. Parfümün vücudun soğuk değil ılık noktalarına sıkılması, koku moleküllerinin açığa çıkmasına yardımcı olurken, parfümün sıkıldığı yeri ovalamak, küçük koku moleküllerini zedelediği için tavsiye edilmiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir